Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Hobot 298

5,0
1 hodnocení
1 recenze

Robotický čistič oken s automatickým rozprašovačem vody, dvojitý čistící cyklus, detekce rámů oken a skleněných povrchů, dálkové ovládání, zásobník na vodu 40 mlCelý popis

Hlídat změny u produktu
Hobot 298

Hobot 298

Robotická čistič oken HOBOT 298

Robotická čistič oken HOBOT 298

  • ultrasonický rozprašovač
  • zásobník na mycí prostředek
  • detekce rámů oken
  • laserové senzory
  • ovládání chytrým telefonem
Robotická čistič oken HOBOT 298

Praktický pomocník, co ušetří sílu a čas

Moderní robotický čistič oken HOBOT 298 je skvělý pomocník do každé domácnosti. Je vhodný na všechny skleněné svislé povrchy různých tlouštěk včetně koupelnových dlaždic či zrcadla. Díky laserovým senzorům robot snadno rozpozná, kde končí skleněná plocha, což zamezuje, aby sjel z okna. Zároveň je vybavený mikroutěrkou, která zajišťuje skvěle vyleštěná okna i v rozích u rámu. HOBOT 298 disponuje ultrasonickým rozprašovačem, který vytváří mlhu a nanáší tak potřebné množství vody či mycího prostředku na povrch. Stačí pouze naplnit vyjímatelný zásobník destilovanou vodou či speciálním přípravkem HOBOT, připevnit na plochu a spustit. Robot navíc využívá systém kombinování lineárního a vertikálního pohybu, čímž dosahuje dokonale čisté plochy.

Robotická čistič oken HOBOT 298

Lehké a pohodlné ovládání

Robotický čistič HOBOT 298 můžete jednoduše ovládat skrz dálkové ovládání, které najdete v balení anebo pomocí aplikace, kterou si zdarma stáhnete do svého mobilního telefonu. Samozřejmost je také 4m napájecí kabelDC šroubovací koncovkou, která zaručuje plynulý chod bez vypadávání kabelu. Pro případ, že v procesu uklízení vypadne proud, je HOBOT 298 vybaven UPS záložní baterií a bezpečnostním lanem, které můžete upevnit za rám okna a zamezit tak případnému poškození pádem na zem.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.