Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

De'Longhi EC201CD.B - rozbaleno

Kávovar, nádržka na vodu s kapacitou 1 l, Anti drip systémCelý popis

Pákové espresso De´Longhi EC201CD.B

Pákové espresso De´Longhi EC201CD.B

  • bojler z nerezové oceli
  • tlak 15 barů
  • příkon 1 100 W
  • cappuccino system
  • nastavitelná síla páry
  • velmi rychlé zahřátí
  • průhledná nádržka na vodu s kapacitou 1 l
  • anti drip systém
Pákové espresso De´Longhi EC201CD.B

Designový doplněk do každé kuchyně

Skvělou kávu jako od baristy, zato v pohodlí vašeho domova, si pokaždé vychutnáte s pákovým espressem od italského výrobce De´Longhi EC201CD.B. Kávovar je vybaven bojlerem z nerezové oceli, který připraví ideální teplotu podávané kávy, aby bylo dosaženo jejího plného aroma. Rychlé nahřátí celého systému je zajištěno dvěma samostatnými termostaty pro regulaci teploty páry a vody. Kávovar disponuje tlakem čerpadla 15 barů, který je zárukou pro optimální extrakci kávy. Připravit lze najednou 2 šálky lahodného espressa s neodolatelnou chutí a aroma, které je základem pro veškeré druhy kávových nápojů. Do kávovaru můžete použít předemletou kávu pomocí vestavěného tamperu na její upěchování, nebo E.S.E pody. Speciální portafilter lze použít pro 1 nebo 2 šálky kávy současně, aniž by to mělo vliv na kvalitu a chuť.

Pákové espresso De´Longhi EC201CD.B

Krásně nadýchaná a hustá pěna

Kávovar De´Longhi EC201CD.B v černo-stříbrném provedení je vybaven manuálním „cappucino systémem“  integrovanou parní tryskou na napěnění mléka, která vám pomůže našlehat mléko tak, že bude mít krásně hustou pěnu pro váš oblíbený mléčný nápoj. Vhod jistě přijde i možnost nastavení síly páry.

Pákové espresso De´Longhi EC201CD.B

Komfortní údržba

Pro nejen maximálně komfortní používání, ale také jeho následnou údržbu má pákový kávovar DE’LONGHI ECP 33.21.BK odnímatelný odkapávací tácek. Jeho nastavitelná výška umožňuje používat různě vysoké hrnky a elegantní sklenice. Nádržku na vodu i tácek lze dát umýt do myčky. Systém proti odkapávání Anti-drip vám ušetří čas i práci při čištění.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.