Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Candy CCTOS 542XHN

4,5
1 hodnocení
1 recenze

Jednodvéřová chladnička s mrazákem, výška 85 cm, energetická třída F, objem chladničky/ mrazáku 95/14 l, hlučnost 40 dB, mrazicí kapacita 2 kg/24hod, ST, barva nerezCelý popis

 
 

Jednodvéřová chladnička Candy CCTOS 542XHN

  • spadá do energetické třídy F
  • celkový objem činí až 108 l
  • kompaktní a ergonomická
  • efektivní ventilační systém

Moderní chladnička s tradičním nádechem

Jednodvéřová lednice Candy CCTOS 542XHN v energetické třídě F a klimatické třídě N a ST, která se může pyšnit jak kompaktními rozměry, tak dostatečnou účinností, je součástí řady produktů Comfort – spotřebičů, jež kloubí nadměrný výkon a intuitivní design v rodinném stylu. Jejich součástí jsou rovněž zaoblené dveře a metalická rukojeť, včetně LED světelné technologie, čímž Candy CCTOS 542XHN představuje unikátní průsečík mezi inovací a tradicí.

Nastavte si teplotu dle potřeb

Dopřejte uloženým potravinám ty nejlepší podmínky. Zásluhou propracovaného mechanického systému ovládání můžete u Candy CCTOS 542XHN jednoduše nastavit optimální teplotu. Chladnička spadá do energetické třídy F, díky čemuž spotřebuje až o 20 % méně energií oproti spotřebičům v třídě G.

Odolnost, kompaktnost a užitečnost v jednom

Candy CCTOS 542XHN pojme kapacitu až objem potravin o 108 l, přičemž 95 l patří chladící části a zbylých 14 l té mrazicí. Praktičnost chladnička připisuje především měkkým liniím dveří, které jdou ruku v ruce s pevností kovové rukojeti. Ta je vyrobená z nerezové oceli, a disponuje tak prémiovou odolností. Dokonalé vyvážení designu a funkčnosti.

Udržíte své jídlo déle čerstvé

Variabilní ventilační systém chladničky Candy CCTOS 542XHN efektivně zajistí, že vaše potraviny zůstanou dlouhodobě a maximálně čerstvé – spolehlivě se totiž postará o rovnoměrné rozložení teploty. Rychle zkažené potraviny a zapomenuté prošlé mléko se tak stávají odvěkou minulostí!