Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Beko HTE7616X0

Pračka se sušičkou, třída praní+sušení: E, odstřeďování: 1200 ot./min, kapacita prádla: 7/4 kg (praní/sušení), spotřeba el. energie praní: 69 kWh/100 cyklů, 14 programů, funkce zkrácení programů Fast+Celý popis

Hlídat změny u produktu
Beko HTE7616X0

Beko HTE7616X0

BEKO HTE7616X0

Pračka se sušičkou BEKO HTE7616X0

  • kombinovaná pračka se sušičkou v energetické třídě D/E
  • výkonný invertorový motor s desetiletou zárukou
  • funkce páry eliminuje 99,9 % alergenů a bakterií    
  • 14 základních programů včetně cyklu pro rychlé praní
  • mobilní aplikace nabízí vzdálenou komunikaci s pračkou a dodatečné prací programy
BEKO HTE7616X0

Výkonný pomocník při praní a sušení prádla

Zatočte s narůstající kupou špinavého prádla s kombinovanou pračkou se sušičkou Beko HTE7616X0 nabízející 14 základních programů, odstřeďování za rychlosti 1 200 otáček za minutu a funkcí zkrácení pracích cyklů. Srdcem pračky je invertorový motor ProSmart s tichým provozem a desetiletou zárukou, díky kterému rychle zatočíte s jakkoli naplněným košem na prádlo. Výkonnost motoru doplňuje nerezový AquaWave buben s kapacitou 7 kg prádla při praní a 4 kg při sušení.

BEKO HTE7616X0

Program pro každý typ prádla

14 základních programů pračky Beko HTE7616X0 zahrnuje speciální program pro sportovní prádlo, extrémně šetrný program pro nejjemnější látky i cyklus pro dětské oblečení, během kterého je zničeno 99,9 % pylů i bakterií. Pro chvíle, kdy není času nazbyt, je připraven program Xpress SuperShort k rychlému přeprání 2kg prádla do 14 minut. S funkcí Fast+ navíc můžete zkrátit čas vybraných cyklů až o polovinu a ušetřit tak drahocenný čas pro jiné aktivity.

BEKO HTE7616X0

Vzdálený přístup a další programy s mobilní aplikací HomeWhiz

S pračkou a sušičkou Beko HTE7616X0 můžete vkročit do moderní doby. Stáhněte si do svého chytrého telefonu aplikaci HomeWhiz a začněte s pračkou Beko komunikovat na dálku. Vyhledejte si potřebné návody, vyzkoušejte triky pro lepší praní nebo si stáhněte dodatečné prací programy. Beko HTE7616X0 je při své spotřebě energie 69 kWh na 100 pracích cyklů zařazena do energetické třídy D při samostatném praní, ve spojení se sušením je domácí spotřebič ohodnocen energetickou třídou E.

BEKO HTE7616X0

Objevte sílu páry

Beko HTE7616X0 je vybavena funkcí páry, která při praní pomáhá odstranit i ty nejzažranější skvrny, se kterými jste to dávno vzdali. Pára proniká hluboko do tkanin, změkčuje je a pomáhá pracím prostředkům dostat se k cíli. Funkci páry oceníte i při odstřeďování, kdy brání zmačkání prádla a eliminuje 99,9 % alergenů ulpívajících na látkách. Pára si přijde na své i při čištění bubnu. Při programu DrumClean+ je využita pára k odstranění všech nečistot z bubnu pračky, aby bylo vaše prádlo vždy perfektně čisté.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.