- 10,9" Liquid Retina displej
- rozlišení 2 360 × 1 2560 px
- jas 500 nitů
- operační systém iPadOS16
- úložiště 256 GB
- procesor A14 Bionic
- podpora Apple Pencil 1. generace
- 12Mpx přední a zadní fotoaparát
Produkt již není v prodeji.
Vybrat alternativu

Tablet APPLE iPad 10,9 Cell 256GB Yellow

Objevte nový design
Tablet iPad 10,9" Cell 256GB Yellow dostal moderní a stylový kabát z hliníku s ostře řezanými hranami, který se vám bude parádně držet v ruce i díky příjemné váze pouhých 477 gramů. Přední straně tabletu dominuje Liquid Retina displej s úhlopříčkou 10,9", rozlišením 2 360 × 1 2560 pixelů a jemností 2256 ppi, na kterém uvidíte vše do detailu vykresleno v jasných a přirozených barvách. Skvěle si tak užijete sledování filmů, seriálů, videí, hraní her a spoustu jiných aktivit. S technologií True Tone bude obraz vždy perfektní, a to i za zhoršených světelných podmínek. Velké plus představuje oleofobní úprava proti šmouhám.

Svižný a plynulý výkon, kdykoliv
Vše, do čeho se pustíte s tabletem APPLE iPad 10,9", vám půjde hladce a krásně od ruky, díky výbavě obsahující procesor A14 Bionic a 16jádrový Neural Engine se schopností rychlého strojového učení. Ať už budete upravovat či sdílet fotky, hrát nejmodernější náročné hry, mít spuštěno více aplikací, vše bude fungovat tak, jak má. S umělou inteligencí zažijete opravdu úžasné věci. 6jádrové CPU zvládne oproti předešlým modelům úspěšně dokončit úlohy strojového učení až dvakrát rychleji. 4jádrové GPU přináší až o 30 % vyšší grafický výkon při zobrazování obsahu na displeji třeba při práci v náročných editačních programech. Propracovaný, ale zároveň uživatelsky přívětivý operační systém iPadOS 16 přináší spoustu povedených funkcí a vychytávek, které jistě oceníte. Kapacita interního úložiště činí 256 GB.

Zachytí každý okamžik
Tablet APPLE iPad 10,9 vám se svým zadním širokoúhlým fotoaparátem s rozlišením 12 Mpx pomůže zachytit všechny důležité okamžiky ze života. Lze ho také použít jako ruční skener dokumentů. Přední ultraširokoúhlá kamera s rozlišením 12 Mpx nabízí centrování záběru a výrazně vyšší kvalitu obrazu pro selfíčka, při FaceTime hovorech a videokonferencích. Funkce centrování záběru vás automaticky sleduje při videohovorech a udržuje přirozeně uprostřed obrazu, abyste byli vždy perfektně vidět.

Dokáže s vámi držet krok
Všech skvělých funkcí tabletu APPLE iPad 10,9 si můžete užívat dlouhé hodiny díky integrované lithium-iontové baterii s kapacitou 28,6 Wh, která se nabíjí mnohem účinněji a poradí si tak s jakoukoliv zátěží, ať už budete tablet používat pro práci, zábavu nebo studium. Baterie je schopná vydržet až 10 hodin. Podpora rychlého nabíjení pomocí USB-C kabelu s konektorem Lightning o maximálním výkonu 20 W zvládne dobít zcela vybitou baterii za necelých 5 hodin. Baterie jsou konstruované tak, aby si i po mnoha nabíjecích cyklech udržely minimálně 80 % své původní kapacity.
| Typ přístroje | Tablet |
|---|---|
| Part Number | mq6v3fd/a |
| Modelová řada | iPad 2022 |
|---|
| Operační paměť | 4,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 256,00 GB |
| Rozlišení webkamery | 12+12MPX |
|---|---|
| Webkamera | Přední i zadní |
| Úhlopříčka displeje | 10,90 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje | 2360 × 1640 RETINA |
| Procesor | Apple A14 Bionic |
|---|
| Podpora WIN11 | Ne |
|---|---|
| Operační systém | iPad OS |
| Podpora paměťové karty | Ne |
|---|
| Konektory | USB-C |
|---|
| Komunikace | 4G, LTE, 5G, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
|---|---|
| Hlavní SIM karta | eSIM |
| Výška | 17,95 cm |
|---|---|
| Šířka | 24,60 cm |
| Hloubka | 0,70 cm |
| Hmotnost | 481 g |
| Barva | Žlutá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.