- objem chladničky/mrazničky: 207 l/ 60 l
- výška 188 cm
- technologie TwinTech NoFrost
- automatické odmrazování
- systém MultiSpace
- přihrádky CustomFlex
- technologie DynamicAir
- funkce Coolmatic a Frostmatic
- zvukový a vizuální alarmy
Vestavná lednice s mrazákem, objem ledničky/mrazáku 207/60 l, energetická třída A++, hlučnost 36 dB, TwinTech NoFrost, funkce rychlého zmrazení, funkce Coolmatic - rychlé zchlazení potravin
Doporučené služby
Další možnosti financování

Vestavná chladnička AEG 819E5TS

Více vláčnosti, méně odmrazování
Vestavná chladnička AEG 819E5TS v energetické třídě E představuje špičkové řešení pro moderní domácnosti, které klade důraz na kvalitu a efektivitu uchování potravin. Díky technologii TwinTech No Frost jsou potraviny o 60 % šťavnatější a vláčnější než v chladničkách s jedním výparníkem. Tento duální chladicí systém udržuje ideální vlhkost v celé chladničce a chrání potraviny před vysycháním, současně odstraňuje nutnost manuálního odmrazování mrazničky.

Prostor pro všechny vaše potřeby
Lednice AEG 819E5TS disponuje systémem MultiSpace, který poskytuje větší úložný prostor a zvyšuje kapacitu ukládání potravin. Flexibilní systém přihrádek CustomFlex zase nabízí snadnou organizaci úložného prostoru dveří chladničky podle individuálních potřeb uživatele.

Rovnoměrné chlazení pro dlouhou čerstvost
Technologie DynamicAir zajišťuje rovnoměrné chlazení na každé polici chladničky AEG 819E5TS. Prodlužuje tím čerstvost potravin. Funkce Coolmatic pro rychlé zchlazení, Frostmatic pro rychlé zmrazení a funkce Dovolená pro minimalizaci spotřeby při nepřítomnosti jsou dalšími výhodami lednice AEG. Výstražné signály vysoké teploty a otevřených dveří zvyšují bezpečnost a kontrolu nad chladničkou.
| Typ přístroje | Vestavná kombi chladnička |
|---|
| Hlučnost | 36 dB |
|---|---|
| Zaměnitelné otevírání | Ano (zákazník) |
| Možnost umístění | Vestavná |
| Montáž nábytkových dvířek | Posuvné |
| Celkový objem | 267 l |
| Objem lednice | 269 l |
| Objem mrazáku | 61 l |
| Umístění mrazící části | Dole |
| Dveře ve dveřích | Ne |
|---|---|
| Výrobník ledu | Ne |
| Zásobník na vodu | Ne |
| No frost | Ano |
|---|---|
| Super chlazení | Ano |
| Super mrazení | Ano |
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Roční spotřeba energie | 214,00 kWh |
| Akumulační doba | 21 h |
| Mrazící výkon | 10,0 kg/h |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 190x56x55 cm |
|---|---|
| Výška | 188,40 cm |
| Šířka | 54,80 cm |
| Hloubka | 54,90 cm |
| Barva | Vlastní |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.