Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Všestrannost pro každý účel
S indukční varnou deskou 6000 FlexiBridge® si můžete přizpůsobit vlastní varný prostor, kombinovat a ovládat až 4 segmenty. Je ideální pro velké nebo dlouhé pánve nebo pro společné vaření mnoha pokrmů, které potřebují více místa.

Všestranné vaření s FlexiBridge®
Funkce FlexiBridge® umožňuje přizpůsobit si varnou zónu, kombinovat a ovládat až 4 segmenty různými způsoby. Je ideální pro velké nebo dlouhé pánve, nebo když potřebujete vařit několik pokrmů najednou.

Hladší a rychlejší posun tepla díky systému PowerSlide
Od uvedení do varu přes pozvolné vaření až po udržování tepla: když potřebujete opakovaně rychle měnit teplotu při přípravě pokrmu, použijte PowerSlide. Jednoduše přesouvejte pánev z ohřevu na ohřev, aniž byste museli přestávat upravovat teplotu během vaření.

Hob2Hood®: Odsávání bez námahy
Hob2Hood®: Odsávání bez námahy Funkce Hob2Hood® spojuje bezdrátově varnou desku a digestoř. Odsavač par sám automaticky upraví rychlost ventilátoru na základě výkonu varné desky. Pro silné odsávání při smažení a nižší výkon při dušení.

Extra výkon pro rychlejší vaření s PowerBoost
Už žádné čekání až se hrnce zahřejí. Funkce PowerBoost vám poskytne okamžitý přísun tepla a vaří vodu za méně než 90 sekund. Je ideální pro úkoly, jako je přivedení k varu velkého objemu vody.

Časovač varné desky pro lepší přesnost
Časovač varné desky lze nastavit až na jednu hodinu a po uplynutí této doby varnou desku automaticky vypne. Pro přesné výsledky bez námahy.
| Typ přístroje | Varná deska |
|---|---|
| Typ | Indukční |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Ovládání | Dotykové |
| Provedení | Samostatná |
| Provedení rámečku | Zkosené hrany |
| Počet plotýnek | 4 |
|---|---|
| Rychlohořák | Ano |
| Multizóna | Ano |
|---|---|
| Bezp. vypínání | Ano |
| Časový spínač zón | Ano |
| Napětí a frekvence | 400 V |
|---|---|
| Příkon | 7,00 kW |
| Materiál var. desky | Tvrzené sklo |
|---|
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 4,4x56x49 cm |
|---|---|
| Výška | 4,40 cm |
| Šířka | 59,00 cm |
| Hloubka | 52,00 cm |
| Hmotnost | 11,3 kg |
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.