- 7 mycích programů
- skrytý ovládací panel
- AirDry otevírání dveří
- zásuvka MaxiFlex pro příbory
- sprchovací rameno SatelliteClean
- SoftGrip a SoftSpikes pro péči o sklo
- promítání zbývajícího času na podlahu
- aplikace My AEG Kitchen
Vestavná myčka na 15 sad nádobí, energetická třída D, hlučnost 39 dB, příborová zásuvka MaxiFlex, technologie AirDry - automatické otevření dveří, systém SatelliteClean, světelný indikátor, čelní deska dvířek není součástí balení
Doporučené služby
Další možnosti financování

Myčka vestavná AEG FSK73768P

Ideální myčka pro běžnou domácnost
Zařizujete si novou domácnost, nebo potřebujete zdokonalit tu stávající? Vestavná myčka AEG FSK73768P s běžnou šířkou 60 cm vám usnadní každodenní práci v kuchyni. Už nebudete muset postávat dlouhé hodiny u dřezu a ničit si záda a ruce. Má skrytý ovládací panel, takže perfektně splyne s kuchyňskou linkou. Nabízí 7 mycích programů a 4 teplotní nastavení. Díky vodnímu senzoru, který reguluje spotřebu podle úrovně zašpinění vody, značně ušetříte. Její chod je s pouhými 39 dB velmi tichý.

Dokonalé sušení
Dvířka myčky AEG FSK73768P se s technologií AirDry před koncem sušicího cyklu o 10 cm automaticky pootevřou, aby mohl proudit dovnitř vzduch, který nádobí hezky dosuší a vy tak na něm nebudete mít zaschlé kapky. Navíc se tím šetří i spotřeba energie. Pro dokonalý přehled v interiéru nechybí ani vnitřní osvětlení.

Skvělá péče o jemné sklo i příbory
Nízká zásuvka MaxiFlex je speciálně navržena pro příbory a další kuchyňské náčiní jako vařečky, naběračky a šlehací metly. Flexibilní dělicí příčky a přidaná hloubka vám umožní si ji přizpůsobit podle aktuální potřeby. O vaše jemné sklo se v myčce FSK73768P od renomované značky AEG dokonale postarají držáky SoftGrip a gumové hroty SoftSpikes, které ho ochrání a zabrání jeho poškození.

Čas mycího cyklu promítá na podlahu
S elegantní technologií TimeBeam budete mít vždy důležitou informaci o zbývajícím čase mycího programu. Paprsek v průběhu mycího procesu vestavnou myčkou AEG FSK73768P tento čas promítá na podlahu. Pokud si budete chtít mytí nádobí z nějakých důvodů posunout na později, využijte funkci odloženého startu v rozmezí 1–24 hodin.

S mobilní apkou ještě snadněji
Inteligentní sprchovací rameno SatelliteClean je zárukou vynikajících výsledků, protože využívá systému pěti sprchovacích rovin. Pohybuje se různými způsoby a má tak ideální pokrytí po celé myčce. Pokud si do vašeho chytrého telefonu stáhnete bezplatnou aplikaci My AEG Kitchen, budete dostávat upozornění a instrukce k údržbě myčky AEG FSK73768P a udržovat tak její nejlepší výkonnost.
| Typ přístroje | Myčka vestavná |
|---|
| Počet programů | 7 |
|---|---|
| Doba trvání programu ECO | 4:00 |
| Smart | Ano |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | B |
| Hlučnost | 39 dB |
| Počet souprav | 15 |
| Možnost umístění | Plně vestavná |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Aquastop | Ne |
| Speciální funkce | GlassCare |
|---|---|
| Speciální funkce | Automatické otevření po umytí |
| Odložený start | Ano |
| Počet teplot | 4 |
| Autoprogram | Ano |
| Signalizace průběhu mytí | LED diody |
| Příborová zásuvka | Ano |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Spotřeba vody | 11,0 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 86 kWh |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 82-90x60x57 cm |
|---|---|
| Výška | 81,80 cm |
| Šířka | 59,60 cm |
| Hloubka | 55,00 cm |
| Hmotnost | 42,6 kg |
| Výška s obalem | 870,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 635,00 mm |
| Hloubka s obalem | 680,00 mm |
| Váha s obalem | 45000,00 g |
| Barva | Černá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.