Vyberte si jeden ze 7 mycích programů, odložte start na druhý den odpoledne, upravte si podle potřeby výšku horního koše, aktivujte navíc funkci extra silného nebo extra tichého mytí a vložte až 15 sad nádobí, které vyndáte perfektně čisté a suché... To vše zvládne myčka AEG FSE73727P. Navíc je vybavena mechanickým systémem na ochranu skla Glasscare a funkcí přirozeného sušení AirDry, která vám ušetří čas a zamezuje zatuchnutí.
Vestavná myčka na 15 sad nádobí, energetická třída D, hlučnost 44 dB, příborová zásuvka MaxiFlex, Technologie AirDry - automatické otevření dveří, systém SatelliteClean, světelný bod na podlaze, čelní deska dvířek není součástí balení
Doporučené služby
Další možnosti financování
Vestavná myčka nádobí AEG FSE73727P
- funkce AirDry, MaxiFlex, Glasscare
- 15 sad nádobí, příborová zásuvka
- vodní senzor upravující spotřebu vody
- výškově nastavitelný horní košík
- AUTO Sense
- šířka 60 cm
- energetická třída D
- hlučnost 44 dB
- rozšířená záruka na invertorový motor 10 let

S touto myčkou nádobí můžete být kreativnější a při vaření používat jakékoli kuchyňské náčiní. V zásuvce MaxiFlex se vždycky místo najde. Prostor navíc snadno přizpůsobíte tomu, kolik příborů a jaké objemné kousky zrovna vkládáte.


Nádobí jako nové
Praktická výbava každé domácnosti
Myčka má energetický štítek D, spotřebu 11 l vody, spotřebu elektrické energie 86 kWh na 100 cyklů a hlučnost 44 dB. Je vybavena kvalitním invertorovým motorem s rozšířenou zárukou na 10 let. Má intuitivní a designový ovládací panel, spustíte ji pohodlně na pár kliků. Nádobí díky jejímu výkonu nemusíte předmývat ani oplachovat, hlídá si za pomoci senzoru i čistotu vody a podle ní upravuje spotřebu. Nechte tenhle precizní spotřebič, aby se o čisté nádobí postaral za vás.




| Typ přístroje | Myčka vestavná |
|---|
| Počet programů | 7 |
|---|---|
| Doba trvání programu ECO | 4:00 |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | B |
| Hlučnost | 44 dB |
| Počet souprav | 15 |
| Možnost umístění | Plně vestavná |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Aquastop | Ne |
| Speciální funkce | GlassCare |
|---|---|
| Speciální funkce | Automatické otevření po umytí |
| Odložený start | Ano |
| Počet teplot | 4 |
| Autoprogram | Ano |
| Signalizace průběhu mytí | Displej |
| Příborová zásuvka | Ano |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Spotřeba vody | 11,0 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 86 kWh |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 82-90x60x57 cm |
|---|---|
| Výška | 81,80 cm |
| Šířka | 59,60 cm |
| Hloubka | 55,00 cm |
| Hmotnost | 38,0 kg |
| Výška s obalem | 870,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 635,00 mm |
| Hloubka s obalem | 680,00 mm |
| Váha s obalem | 40000,00 g |
| Barva | Černá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.