- herní vzhled inspirovaný mecha roboty
- 6,8" OLED displej
- 120Hz obnovovací frekvence
- Neovision AI pro vylepšení záběrů
- 5G procesor Unisoc T9100
- 12GB operační paměť, 256GB úložiště
- baterie s kapacitou 5 000 mAh
- funkce Live Island 2.0
- reproduktory s technologií DTS:X Ultra
Doporučené služby
Další možnosti financování

Smartphone ZTE Nubia Neo 3 GT 5G 12GB/256GB, šedý

Styl, který zaujme na první pohled
Smartphone ZTE Nubia Neo 3 GT 5G přináší futuristický herní styl. Zaujme už na první pohled svým kybernetickým designem inspirovaným mecha roboty. Ostré linie, světelné efekty Mini LED a RGB prvky podtrhují herní atmosféru a dávají telefonu výrazný charakter. Velký 6,8" OLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz nabízí plynulý obraz a velmi rychlou odezvu, díky níž snadno zareagujete v rychlých hrách. Vysoký jas až 1 300 nitů zaručí dobrou čitelnost i venku a široký barevný gamut se postará o výrazné barvy. Hráči ocení také dvojité fyzické spouště na rámu, díky kterým získají přesnější ovládání bez zpomalení dotykového vstupu.

Herní svět na míru
Herní výkon podtrhuje výkonný 5G procesor Unisoc T9100, který zajistí rychlou odezvu ve hrách i při běžném používání. S podporou dynamické paměti až 24 GB RAM zvládne telefon ZTE Nubia Neo 3 GT 5G i více náročných úkolů najednou, aniž by zpomaloval. Chladicí systém s velkým VC panelem pomáhá udržet teplotu pod kontrolou při dlouhodobém hraní, takže výkon zůstává stabilní. Inteligentní technologie NeoTurbo rozpozná scénu a automaticky optimalizuje výkon podle aktuální situace. V herním prostoru AI Gaming Space 3.0 se o zážitek postarají chytré funkce, které upozorní na důležité momenty ve hře, nabídnou asistenci a přizpůsobí ovládání podle vašich návyků.

Ovládání pod vaším prstem
Pohodlné používání podporuje dlouhá výdrž 5 000mAh baterie s rychlým 33W nabíjením a funkcí přímého napájení, která snižuje zahřívání při hraní. Stereo reproduktory s technologií DTS:X Ultra nabídnou pohlcující zvuk a výraznější prostorový efekt. Pro fotografování je připravený systém Neovision AI, který pracuje s různými režimy – od nočních snímků přes akční záběry až po HDR fotografie. Odemknutí smartphonu probíhá přes čtečku otisků pod displejem s různými animačními styly. Haptická odezva díky lineárnímu motoru osy Z působí při hrách přesvědčivě a intuitivně. Praktickou součástí je také Live Island 2.0, který poskytuje přehled o důležitých informacích a aktivitách v reálném čase.
| Funkce AI | Ano |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Part Number | 123448601173 |
| Modelová řada | ZTE Nubia Neo3 |
|---|
| Interní paměť GB | 256,00 GB |
|---|---|
| Slot na kartu | Ano |
| Operační paměť | 12,00 GB |
| Počet předních fotoaparátů | 1 |
|---|---|
| Počet zadních fotoaparátů | 2 |
| Optický zoom | Nemá |
| Maximální světelnost f | 2,0 |
| Stabilizace obrazu | Elektronická |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16,0 MPx |
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 50,0 MPx |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,80 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Svítivost displeje | 1300 Nits |
| Typ displeje | OLED |
| Vlastnosti displeje | Barevný |
| Displej | 2392 × 1080 |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 2,70 GHz |
| Třída krytí | IP54 |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Spec. vlastnosti | Akcelometr, Čtečka otisků prstů, Dual SIM, Odemykání tváří, Rychlé nabíjení |
| Senzory a hardware | Akcelerometr, Galileo, Glonass, Gyroskop, Mikrofon, Proximity, Reproduktor, Vibrace |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Ne |
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Max. kapacita paměťové karty | do 1 TB |
| Operační systém | Android 15 |
|---|
| Konektory | USB-C |
|---|
| Funkce | Čtečka otisku prstů, Odemykání tváří, Podpora MMS, Rychlé nabíjení |
|---|
| Hlavní SIM karta | Nano SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Dual SIM + paměťová karta |
| Komunikace | 2G, 3G, 5G, Bluetooth, A-GPS, LTE, Wi-Fi, NFC |
| Energetická třída | C |
|---|
| Maximální výkon drátového nabíjení | 80 W |
|---|
| Konstrukce | Dotykový displej |
|---|
| Výška | 16,30 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,70 cm |
| Hloubka | 0,70 cm |
| Hmotnost | 203 g |
| Barva | Šedá |
|---|
| Obsah balení | Kabel, Pouzdro, Jehla na vyjmutí SIM |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.