Olympus

Olympus má pověst tvůrce fotoaparátů průkopnického ražení a skvělého designu objektivů a optických soustav vůbec. První skutečně inovativní řadu fotoaparátů firmy Olympus tvořily modely PEN představené roku 1959.

Ještě předtím, v roce 1919, se v Japonsku stala společnost Olympus vedoucím výrobcem inovativních optických a digitálních přístrojů v oblasti zdravotní péče a spotřební elektroniky. Již více než 90 let přináší špičkové produkty v oblasti endoskopie a mikroskopie, lékařských a průmyslových produktů, fotoaparátů a diktafonů. Nejstarším odvětím firmy je tedy výroba mikroskopů a teploměrů. Dodnes firma dodává velké množství zdravotnického vybavení a také jako první použila vestavěné ultrazvukové čištění čipu.

Olympus v únoru roku 2012 vyvinul Olympus OM-D EM-5, který v jistém smyslu předčil mnohé 4/3 zrcadlovky, které vyráběl předtím. Navíc firma oznámila, že jí bylo firmami Sony a Fujifilm nabídnuto spojení produkce fotozařízení, a proto je v plánu snížení produkce a zaměření se na bezzrcadlové fotoaparáty s výměnnými objektivy.

www.olympus.cz

Kategorie značky Olympus

Produkty značky Olympus

Zvolené filtry
OLYMPUS
Diktafon  

Záznamník, 4 složky s kapacitou až 199 souborů na složku, 4 GB interní paměti (maximální délka záznamu cca. 1570 hodin)

999,-
Centrální sklad 0 ks
Diktafon  

Audio záznamník, 4 GB interní paměti pro 1 070 hodin záznamu, všesměrový stereo mikrofon, formát záznamu PCM/MP3/WMA, integrované USB rozhraní

1 797,-
Centrální sklad 0 ks
Diktafon  

Diktafon, interní paměť 4 GB, barva stříbrná

1 499,-
Centrální sklad 0 ks