Zapomněli jste si přibalit nabíječku na víkendový pobyt? Nevadí! Díky štědré kapacitě 6 500 mAh s príměsí křemíku a uhlíku vydrží smartphone Redmi Note 15 Pro na jedno nabití až 2 dny. Od pátku do neděle s vámi tato baterie spolehlivě udrží krok.
Doporučené služby
Další možnosti financování
.webp)
.webp)
.webp)
Vydrží až 2 dny

Má energie na rozdávání
Dělá vám vrásky na čele aktuální stav baterie vašeho chytrého telefonu Redmi Note 15 Pro? S rychlým 45 W Turbo nabíjením si můžete konečně vydechnout. Díky 18 W reverznímu nabíjení můžete energii sdílet s přáteli kdykoli a kdekoli ji budou potřebovat.

Estetika inspirovaná životem
Zapomeňte na chladný minimalismus a seznamte se s estetikou, která dýchá skutečným životem. Precizní spracování a ladné křivky vytvářejí jemnou harmonii, kterou procítíte při každém pohledu na Redmi Note 15 Pro. Punc luxusu a vaší výjimečnoss podtrhne elegantní černé barevné provedení.

Připravený na
nová dobrodružství
Kráčejte vstříc novým zážitkům s extra odolným smartphonem Note 15 Pro, který ví, jak se postavit výzvám. Ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass Victus® 2, SGS certifikát odolnosti a krytí IP65 zaručují, že ho nerozháže pád na zem, bláto ani nečekaný leják.

Dokonalost v každém záběru
Chcete přeměnit obyčejný okamžik na výjimečné mistrovské dílo, které nenechá nikoho chladným? Ať se líbí. Díky 200 Mpx fotoaparátu smartphonu Redmi Note 15 Pro, pokročilé optické stabilizaci a velké cloně f/1.7 zachytíte dechberoucí detaily a živé barvy.

Kapesní
profesionální fotovýbava
Využijte 5 ohniskových vzdáleností (od 23 mm do 92 mm), připravených změnit smartphone Redmi Note 15 Pro na profesionální fotoaparát. Prémiové 7P čočky a velký 1/1.4” snímač se postarají o dechberoucí záběry blízkých i vzdálených objektů, které svými detailmi ohromí každého.
.webp)
Kreativita bez hranic
Vaší kreativitě se meze nekladou - to je příslib, který se sebou nesou AI kreativní nástroje smartphonu Redmi Note 15 Pro. Či už chcete se snímky odstranit rušivé odlesky, zvýšit ostrost záběrů nebo přirozeně skrášlit snímané postavy, vaše fotky budou vždy přesně podle vašich predstav.
.webp)
Vzrušující zážitky
zo sledovania
Ponořte se do svého oblíbeného obsahu a vychutnejte si jej naplno s ohromujícím 6,77“ AMOLED displejem. Díky rozlišení FHD+, širokému barevnému gamutu DCI-P3, jasu až 3 200 nitů a obnovovací frekvenci 120 Hz zažijete nádherné barvy, bohaté detaily a plynulý obraz, a to i na přímém slunci.

Pohoda pro zrak s
Redmi Note 15 Pro
Dopřejte si hodiny zábavy bez obav z unavených očí. Před jejich podráždením a začervenáním vás ochrání filtr modrého světla, automatická úprava barev obrazovky, nastavení jasu se 16 000 úrovněmi a

Kapesní kinozážitek
Co kdyby ste si mohli vychutnat filmové a seriálové trháky na mobilu tak, jako v kině? To, co se zdá nemožné, vám bez problémů umožní duální reproduktory Dolby Atmos® s podporou Hi-Res Audio. Bohatý a pohlcující zvuk promění váš telefon Redmi Note 15 Pro na osobní kino, které si můžete vzít kamkoliv.

Redmi Note 15 Pro
potěší i náročných
Hledáte ideální způsob, jak si plně vychutnat videa, surfování po internetu či hry? Redmi Note 15 Pro je vaší volbou č. 1! Výkonný 6 nm procesor Helio G200-Ultra spolu s 8 GB RAM zaručí plynulý chod i při náročných úlohách, zatím co 256 GB paměť poskytne dostatek místa pro vaší multimediální knihovnu.
.webp)
Nápady ve vašich rukou
Čekáte na čerstvou inspiraci, ale studnice vaší kreativity vyschla? Povolejte do služby chytrého asistenta Gemini. Tato AI ukrytá ve vašem novém chytrém telefonu Note 15 vám ochotně podá pomocnou ruku při učení, psaní, brainstormingu a dalších kreativních činnostech.
| Funkce AI | Ano |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Part Number | 72706 |
| Modelová řada | Redmi Note 15 Pro |
|---|---|
| Modelová řada | Xiaomi REDMI Note 15 Pro |
| Interní paměť GB | 256,00 GB |
|---|---|
| Operační paměť | 8,00 GB |
| Počet předních fotoaparátů | 1 |
|---|---|
| Počet zadních fotoaparátů | 2 |
| Optický zoom | 4 × |
| Maximální světelnost f | 1,7 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32,0 MPx |
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 200,0 MPx |
| Kapacita baterie | 6500 mAh |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,77 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Svítivost displeje | 3200 Nits |
| Typ displeje | AMOLED |
| Vlastnosti displeje | Gorilla Glass |
| Displej | 2392 × 1080 |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 2,20 GHz |
| Třída krytí | IP65 |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Spec. vlastnosti | Rychlé nabíjení, IP krytí, Odemykání tváří, Dolby Atmos, Čtečka otisků prstů |
| Senzory a hardware | Vibrace, Reproduktor |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Ne |
| Operační systém | Android |
|---|
| Konektory | USB-C |
|---|
| Funkce | Rychlé nabíjení, Odemykání tváří, Dolby Atmos, Čtečka otisku prstů |
|---|
| Hlavní SIM karta | Nano SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Single SIM + Hybridní slot |
| Komunikace | Wi-Fi, NFC, GPS, Bluetooth, 4G |
| Energetická třída | B |
|---|
| Maximální výkon drátového nabíjení | 45 W |
|---|
| Konstrukce | Dotykový displej |
|---|
| Výška | 16,31 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,62 cm |
| Hloubka | 0,78 cm |
| Hmotnost | 195 g |
| Barva | Modrá |
|---|
| Obsah balení | Ochranná fólie, Kabel |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.
