- součástí balení také obal a stylus
- 12,2" displej s rozlišením 2400 × 1600 px a obnovovací frekvencí 120 Hz
- 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon
- RAM o kapacitě 6 GB a interní úložiště s kapacitou 128 GB
- baterie s kapacitou 8 000 mAh a nabíjení přes USB-C kabel
- 4 stereo reproduktory
- přední i zadní kamera
- operační systém Android 16
- funkce Split Screen, Floating Window, PC režim a další
Slevový kupón
Další možnosti financování

Tablet TCL TAB A1 Plus + pouzdro + stylus

Velký displej pro práci i zábavu
Tablet TCL TAB A1 Plus je vybaven 12,2" displejem s rozlišením 2400 × 1600 px. Disponuje obnovovací frekvencí 120 Hz. Můžete se tak těšit nejen na plynulost obsahu, ale také na detailní zobrazení, které oceníte při práci i zábavě. Sledování filmů, čtení dokumentů nebo prohlížení webu nebude problém. Protože balení obsahuje také stylus a speciální pouzdro přímo pro tento model, jde o perfektního parťáka na cesty, do kanceláře či ke studiu. Pouzdro ho připraví na převoz bez škrábanců a stylus vám posléze umožní zapsat snadno a rychle každou informaci. Skvěle se hodí také pro grafické úkony.

Výkonný procesor jako srdce přístroje
O výkon tohoto tabletu se stará moderní 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon, který zajišťuje plynulý chod zařízení i jeho aplikací. Těšit se můžete na RAM s kapacitou 6 GB a 128GB interní úložiště. Operační systém Android 16 přináší moderní prostředí, podporu pokročilých funkcí i uživatelsky příjemné rozhraní. Tablet se pyšní multitasking funkcemi, které vám usnadní jeho využití zejména ve škole nebo v práci. Snadno na něm rozdělíte obrazovku, spustíte plovoucí okna nebo jej přepnete do režimu PC. Nechybí ani přední a zadní kamera pro dokumentování zážitků nebo online hovory.

Kvalitní baterie pro dlouhou výdrž
Zařízení je vybaveno kvalitní baterií s kapacitou 8 000 mAh, která umožňuje celodenní využívání bez častého nabíjení. Napájení je realizováno prostřednictvím USB-C kabelu, který je součástí balení. O kvalitní audio zážitek se starají 4 stereo reproduktory. Ty zajišťují výrazný a prostorový zvuk. Tablet disponuje velmi tenkým, ale zato odolným tělem, které se pyšní nízkou hmotností a pohodlným úchopem. Nechybí ani podpora přiloženého stylusu T-Pen 2 se 4 096 úrovněmi přítlaku.
| Použití | Kancelářský, Studentský, Univerzální |
|---|---|
| Part Number | 9445X1-2ALCA111-3 |
| Operační paměť | 6,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 128,00 GB |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5,0 MPx |
|---|---|
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 8,0 MPx |
| Webkamera | Přední i zadní |
|---|
| Výdrž baterie až | 30 h |
|---|---|
| Kapacita baterie Wh | 8000 |
| Úhlopříčka displeje | 12,20 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Svítivost displeje | 550 Nits |
| Rozlišení displeje | 2400 × 1600 |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Model procesoru | Snapdragon 4 Gen 2 |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Procesor | 2× 2,2 GHz + 6× 2,0 GHz |
| Spec. vlastnosti | Odemykání tváří, Webkamera, Automatická regulace jasu, Gyro senzor, Světelný senzor, Rychlé nabíjení |
|---|
| Senzory a hardware | Mikrofon, Reproduktor, Světelný senzor, Světlo - baterka, Gyroskop |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Max. kapacita paměťové karty | do 2 TB |
| Podpora paměťové karty | do 2 TB |
| Operační systém | Android 16 |
|---|
| Grafický čip | Adreno 613 |
|---|---|
| Výrobce grafického čipu | Qualcomm |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth |
|---|---|
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5, 802.11ac |
| Hlavní SIM karta | Nepodporuje SIM |
| Energetická třída | E |
|---|
| Výška | 27,56 cm |
|---|---|
| Šířka | 18,93 cm |
| Hloubka | 0,67 cm |
| Hmotnost | 560 g |
| Barva | Černá |
|---|
| Obsah balení | Kabel, Stylus, Pouzdro |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.