Tyčový mixér 4 v 1, příkon 1 500 W, 25 úrovní rychlosti, turbo režim, Easy Connect systém, 4 nerezové nože QuadBlade s titanovým povrchem, mixování, sekání, šlehání a napěnění mléka
Doporučené služby
2 299 Kč
1 900 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 766 Kč
SHB 5612WP SOPHIA
Tyčový mixér 4v1
• Výkonný motor 1 500 W pro zpracování i náročnějších surovin
• 4 funkce v jednom: mixování, sekání, šlehání a napěnění mléka
• 25 úrovní rychlosti s plynulou regulací pro maximální kontrolu nad zpracováním
• Turbo režim pro okamžitý maximální výkon
• Nerezová mixovací noha se 4 nerezovými noži QuadBlade s titanovým povrchem
• Prodloužená délka mixovací nohy 24 cm
• Optimalizovaný tvar spodní části mixovací nohy pro lepší cirkulaci surovin
• Povrchová úprava spodní části mixovací nohy minimalizující riziko poškrábání nádoby
• Easy Connect systém pro rychlou výměnu nástavců
• Ergonomicky tvarovaná rukojeť
• Příslušenství:
- Dvojitá nerezová metla
- Nerezový napěňovač mléka
- Nástavec na sekání s nádobou o objemu 500 ml
- Odměrná mixovací nádoba o objemu 700 ml
• Rozměry tyčového mixéru (š × h × v): 7,5 × 7,5 × 43,5 cm
Tyčový mixér 4v1
• Výkonný motor 1 500 W pro zpracování i náročnějších surovin
• 4 funkce v jednom: mixování, sekání, šlehání a napěnění mléka
• 25 úrovní rychlosti s plynulou regulací pro maximální kontrolu nad zpracováním
• Turbo režim pro okamžitý maximální výkon
• Nerezová mixovací noha se 4 nerezovými noži QuadBlade s titanovým povrchem
• Prodloužená délka mixovací nohy 24 cm
• Optimalizovaný tvar spodní části mixovací nohy pro lepší cirkulaci surovin
• Povrchová úprava spodní části mixovací nohy minimalizující riziko poškrábání nádoby
• Easy Connect systém pro rychlou výměnu nástavců
• Ergonomicky tvarovaná rukojeť
• Příslušenství:
- Dvojitá nerezová metla
- Nerezový napěňovač mléka
- Nástavec na sekání s nádobou o objemu 500 ml
- Odměrná mixovací nádoba o objemu 700 ml
• Rozměry tyčového mixéru (š × h × v): 7,5 × 7,5 × 43,5 cm
Vlastnosti
| Objem nádoby | 0,70 l |
|---|
Výbava
| Displej | Ne |
|---|---|
| Šlehací metla | Ano |
| Bezpečnostní pojistka | Ano |
| Počet nástavců v balení | 4 |
Funkce
| Plynulá regulace | Ano |
|---|---|
| Drcení ledu | Ne |
| Strouhání | Ne |
| Počet rychlostí | 25 |
| Turbo režim | Ano |
Energetické parametry
| Příkon | 1500 W |
|---|
Napájení
| Napájení | Síť |
|---|
Vzhled a design
| Materiál nádoby | Plast |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 43,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,50 cm |
| Hloubka | 7,50 cm |
| Hmotnost | 1,0 kg |
Barva
| Barva | Tmavě fialová |
|---|
5 z 5
hodnotili celkem
2 ověření zákazníci
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.