- úhlopříčka 77"/196 cm s rozlišením 4K Ultra HD
- režim AI Mode
- technologie AMD FreeSync Premium
- prostorový zvuk Dolby Atmos
- OS Tizen
- certifikace PANTONE
- hlasový asistent Samsung Bixby
- bezpečnostní platforma Samsung Knox
- ovladač SolarCell
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

OLED televize Samsung QE77S85F

Famózní obraz i zvuk
OLED televize Samsung QE77S85F s úhlopříčkou 77" (196 cm) disponuje pokročilým procesorem NQ4 AI Gen2 s 20 AI neurálními sítěmi. Těšit se tak můžete na perfektní kvalitu zvuku i obrazu pro maximální požitek ze sledování. Pomocí technologie 4K Al Upscaling si můžete užívat klasický i moderní obsah v nativním rozlišení TV. O perfektní audiovizuální zážitek se postará schopnost rozeznání různých druhů zvuků, jejich úprava a přizpůsobení akustice dané místnosti.

Vylepšení pod záštitou AI
Režim AI Mode poskytuje rychlý přístup k nastavení adaptivního obrazu a zvuku. Dochází tak k chytré optimalizaci zážitku s ohledem na okolní prostředí a sledovaný obsah. OLED televize Samsung QE77S85F se postará i o domácí mazlíčky. Dokáže rozeznat hluk v podobě štěkání, přičemž následně spustí oblíbený obsah na uklidnění a zabavení vašich zvířecích parťáků. Praktickým pomocníkem je hlasový asistent Samsung Bixby.

Vstupte do světa barev
Unikátní technologie Samsung OLED nabízí hluboké odstíny černé, přičemž se můžete těšit i na paletu živých světlých barev. O čistší a světlejší obraz se postarají samosvítící pixely. S ohledem na certifikaci PANTONE dochází k přesnému vyjádření tisíců barev, dále pak ke 110 nově přidaným odstínům pleti. Výsledkem je bohatý a realistický vizuální zážitek. Přesné barevné vyjádření v rámci každé scény obstarají vylepšené algoritmy umělé inteligence.

Plynulé a pohlcující hraní
Dynamická obnovovací frekvence disponující rozlišením až 4K při 120 Hz zajišťuje svižné herní zážitky. Technologie AMD FreeSync Premium zabraňuje trhání, škubání nebo jiným rušivým efektům, a to při zachování nízké odezvy. Reproduktory s Dolby Atmos vás pomocí vícerozměrného zvuku vtáhnout do děje. Součástí OLED TV Samsung QE77S85F je operační systém Tizen podporující oblíbené streamovací služby jako Oneplay, Netflix a další.

Pokročilé zabezpečení i připojení
Ochranu citlivých údajů má na starost pravidelně aktualizovaná bezpečnostní platforma Samsung Knox. Vestavěný hub umožňuje připojení dalších chytrých zařízení, a to včetně těch kompatibilních s protokoly Matter a HCA. K ovládání je využíván chytrý dálkový ovladač SolarCell se solárním panelem na zadní straně.
| Typ přístroje | OLED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 77/196 |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 77,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 196,00 cm |
| Frekvence | 100 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
| Typ podsvícení | OLED |
| Typ obrazovky | OLED |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C2/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C2 |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Tizen |
|---|---|
| Aplikace | YouTube Kids, YouTube, XBOX Gaming Pass, T-Mobile TV GO, TikTok, Spotify, Sledovani.tv, SkyShowtime, Skylink Live TV, Skylink, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Oneplay, Oktagon TV, O2 TV, Netflix, Magio TV, Magio Go, Magenta TV, Lepší.TV, Kuki, HBO Max, HBO GO, FilmBox, Disney Plus, Apps Store, Apple TV |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI |
|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
|---|---|
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ano |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Skylink Fast Scan, Filmmaker mode |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ne |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 2× |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, Bluetooth, Apple Airplay 2 |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Spotřeba energie/1000h HDR | 430 kWh |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h SDR | 122 kWh |
| Energetická třída | F |
| Herní funkce | XBOX Game App, VRR, Super Ultra Wide Game View, Mini Map Zoom, HGiG, Game Motion Plus, Game mode, Dynamic Black EQ, Auto Game Mode (ALLM), AMD FreeSync Premium, 120Hz Game Accelerator |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 20 W |
| Výška | 106,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 172,10 cm |
| Hloubka | 33,00 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 106 x 172,14 x 33,02 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 99,14 x 172,14 x 3,39 cm |
| Hmotnost | 37,9 kg |
| VESA uchycení | 400 × 300 |
| Výška s obalem | 1168,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 169,00 mm |
| Hloubka s obalem | 169,00 mm |
| Váha s obalem | 37900,00 g |
| Barva | Grafitová |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.