- pro Samsung Galaxy S25+
- veganská kůže s hebkým povrchem
- měkká vnitřní podšívka
- podpora bezdrátového nabíjení
Zadní kryt pro Samsung Galaxy S25+, materiál PU kůže, designové, podpora bezdrátového nabíjení, barva černá
Varianty produktu
1 489 Kč
1 231 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 496 Kč

Kryt na mobil Samsung Kindsuit Case GALAXY S25+ BK

Kůže, která myslí na budoucnost
Kryt na mobil Samsung Kindsuit Case Galaxy působí na první pohled elegantně a při doteku překvapí sametově hebkým povrchem. Stylově doplňuje design telefonu a přidává mu nádech luxusu, který si zamilujete při každém uchopení. Pevná konstrukce zajišťuje jistou ochranu proti nárazům i poškrábání, zatímco měkká vnitřní podšívka udržuje povrch telefonu bez jediného škrábance. Díky preciznímu zpracování padne dokonale do ruky i na tělo zařízení. Kryt je zároveň plně kompatibilní s bezdrátovým nabíjením, takže jej není nutné při nabíjení sundávat.
Modelová řada
| Modelová řada | Galaxy S25+ |
|---|
Určení
| Pro značku | Samsung |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | PU kůže |
|---|---|
| Vlastnosti | Designové, Podpora bezrátového nabíjení |
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 16,22 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,96 cm |
| Hloubka | 1,10 cm |
| Hmotnost | 27 g |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.