- úhlopříčka 55" (139 cm)
- obrazovka 4K
- integrované LED osvětlení
- technologie Quantum Dot
- funkce Ambilight
- technologie Pixel Precise Ultra HD
- zvuk Dolby Atmos
- systém Titan OS
- kompatibilní s technologií Matter Smart Home
QLED SMART televize, úhlopříčka 55"/139 cm, OS Titan OS, 4K - UHD 3840 × 2160, obnovovací frekvence 60 Hz, HDR10+, výkon reproduktorů 20 W, 2x USB, 3x HDMI, LAN, Wi-Fi, BT, Apple TV, Netflix, Disney+
Doporučené služby
Další možnosti financování

QLED 4K Ambilight televize Philips 55PUS8560/12

Dokonalý obraz v té nejlepší podobě
QLED 4K televize Philips 55PUS8560/12 s úhlopříčkou 55" (139 cm) a velmi tenkými rámečky bude skvěle ladit s vaším interiérem. Díky technologii Ambilight vás filmy, sportovní utkání a koncerty naprosto pohltí svou atmosférou. Integrované LED diody na zadní straně vyzařují shora, ze spodu a ze stran barevné světlo, které se synchronizuje s obsahem na obrazovce. Technologie Quantum Dot zajišťuje zářivý obraz plný znatelně hlubších detailů s vynikajícím kontrastem, který vás ohromí. S Philips Pixel Precise Ultra HD si vychutnáte plné barvy a plynulé pohyby.

Pohlcující zvuk jako v kině
S působivou technologií Dolby Atmos a DTS:X si budete moci u televize Philips 55PUS8560/12 vychutnat věrný a úchvatný zvuk u oblíbených seriálů, filmů či her. S funkcí zesílení vokálů uslyšíte naprosto zřetelně každé slovo a se špičkovými zvukovými efekty, které vás přenesou do centra dění. Dolby Atmos nabízí 3D reprodukci zvuku prostřednictvím většího množství kanálů. Televize reaguje na prostředí, ve kterém se nachází, a podle něj pak upraví zvukové parametry tak, aby poskytla co nejlepší audio výkon.

Vaše oblíbená zábava na jednom místě
Televize Philips 55PUS8560/12 je vybavena intuitivním a více personifikovaným operačním systémem TITAN OS, díky kterému snadno a rychle vždy najdete to, co sledujete nejraději. Strávíte tak více času užíváním si oblíbené zábavy než jejím hledáním. Najdete v něm všechny známé streamovací platformy, jako je Disney+, Netflix, Prime Video, Rakuten Tv, YouTube apod. Aplikace si můžete libovolně instalovat, mazat a řadit na domovské obrazovce, abyste měli vše hned po ruce.

Nová úroveň pohodlí
Díky kompatibilitě s technologií Matter Smart Home se televize Philips 55PUS8560/12 snadno začlení do vaší stávající chytré domácí sítě. Ovládat ji můžete z aplikace Matter Smart Home nebo prostřednictvím hlasového ovládání po stisknutí tlačítka na vašem dálkovém ovladači. Televize také umí spolupracovat s chytrými reproduktory Google a službou Apple AirPlay. Můžete si tak streamovat obraz, zvuk, fotografie mezi všemi kompatibilními zařízeními.
| Typ přístroje | QLED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 55 " / 139 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 55,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 139,00 cm |
| Frekvence | 60 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
| Kvalita obrazu | HLG |
| Typ podsvícení | QLED, Direct LED |
| Typ obrazovky | QLED |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Titan OS |
|---|---|
| Aplikace | Skylink Live TV, Red Bull, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Oneplay, Netflix, Lepší.TV, iVysílání, HBO Max, Disney Plus, Canal + |
| Konektory | RJ-45, HDMI |
|---|
| Speciální funkce | Dolby Atmos pro sluchátka, InteliSound |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Skylink Fast Scan, Filmmaker mode, Ambilight |
| SPDIF | Ano |
| Speciální funkce | InteliSound, Dolby Atmos |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ano |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 2× |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, Bluetooth |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 109 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 68 kWh |
| Energetická třída | F |
| Herní funkce | VRR, Game mode, Game bar, Auto Game Mode (ALLM) |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 20 W |
| Výška | 77,78 cm |
|---|---|
| Šířka | 122,64 cm |
| Hloubka | 28,05 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 77,779 x 122,64 x 28,043 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 70,54 x 122,64 x 8,81 |
| Hmotnost | 9,9 kg |
| VESA uchycení | 200 × 100 |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.