- 40" obrazovka
- Pixel Plus HD
- podpora HDR10 a HLG
- Dolby Audio systém
- operační systém Titan
- kompatibilní s aplikací Matter Smart Home
- technologie Vocal Boost
- kapacita úložiště 8 GB
Produkt již není v prodeji.
Vybrat alternativu

Televize Philips 40PFS6000/12

Kvalitní obraz v kompaktním zařízení
Televize Philips 40PFS6000/12 se pyšní kompaktní 40" obrazovkou s Full HD rozlišením. Je ideální do menších obývacích pokojů, ložnic nebo třeba kuchyní. Díky technologii Pixel Plus HD se můžete těšit na ostrý obraz s důrazem na detaily, přirozené barvy a plynulý obraz. Ten vylepšují i technologie HDR10 a HLG, které kvalitu ještě zvyšují. Každý film i seriál tak vypadá realističtěji a naprosto vás pohltí. Ovládání televize je praktické a naprosto uživatelsky přívětivé. Vše pohodlně zvládnete pomocí přehledného dálkového ovladače.

Užijte si spolu obrazem i zvuk
Zvukový systém Dolby Audio přichází s prostorovým zvukem, který se rozprostře po místnosti a umožní vám zažít dokonalý filmový i hudební zážitek. Zvláštní pozornost si zaslouží technologie Vocal Boost, která zajišťuje, že dialogy jsou vždy zřetelné a srozumitelné. To je ideální pro sledování zpráv, rozhovorů nebo dramatických scén ve filmu. Televize Philips vám nabízí kromě příjemných zážitků také líbivý design. Kompaktní rozměry a minimalistický tenký plastový rám v černém provedení zajistí, že televize zapadne do každého interiéru.

Pohodlí moderního domova
O svižný chod televize Philips se stará operační systém Titan, který nabízí přehledné uživatelské rozhraní a rychlý přístup k vašim oblíbeným aplikacím. Snadno se pomocí něj dostanete k populárním streamovacím platformám, jako je Netflix, Disney+ nebo Prime Video. Televizor je kompatibilní s aplikací Matter Smart Home, takže ho můžete snadno zapojit do chodu vaší chytré domácnosti. Lze jej ovládat pomocí hlasu, jelikož je propojitelný s Google Assistant i Amazon Alexa. K dispozici máte také 8GB úložiště pro vše, co se vám může na vaší chytré televizi hodit.
| Typ přístroje | LCD televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 40"/100 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 40,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 100,00 cm |
| Frekvence | 60 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | Full HD (1920 x 1080) |
| Kvalita obrazu | HLG, HDR10 |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Typ obrazovky | LCD |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Titan OS |
|---|---|
| Aplikace | Red Bull, O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, iVysílání, Canal +, Prima +, Oneplay, Lepší.TV, Rakuten TV, HBO Max, Disney Plus |
| Konektory | RJ-45, USB, HDMI |
|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
|---|---|
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Skylink Fast Scan |
| SPDIF | Ano |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ano |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 2× |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Miracast, Wi-Fi |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 47 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 31 kWh |
| Energetická třída | E |
| Herní funkce | Game bar, VRR, Game mode |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 16 W |
| Výška | 53,92 cm |
|---|---|
| Šířka | 89,19 cm |
| Hloubka | 21,00 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 53,92 x 89,19 x 21 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 50,88 x 89,19 x 8,38 |
| Hmotnost | 5,0 kg |
| VESA uchycení | 300 × 300 |
| Barva | Černá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.