- malá lednice
- energetická třída E
- mechanické ovládání
- objem 94 l
- hlučnost 36 dB
- možnost otočení dveří
Varianty produktu

Chladnička s výparníkem PHILCO PTB 94 ES

Chlazení, kdekoliv potřebujete
Jednodveřová lednička PHILCO PTB 94 ES nezabere příliš mnoho prostoru. Její velikost a moderní design se hodí nejen do domácností, ale i do kanceláří, apartmánů nebo hotelových pokojů. Její rozměry jsou 84,2 × 47,5 × 45 cm. Celkový objem pak čítá 94 litrů, z toho výparník zaujímá 12 litrů. Uložit si tu své potraviny můžete na bezpečné skleněné police a do dveřních poliček.

Malá a šikovná
Chladnička s výparníkem PTB 94 ES od značky PHILCO má jednoduché mechanické ovládání a spadá do energetické třídy E. Její roční spotřeba energie činí 86 kWh. Má tichý chod, a to pouhých 36 dB. Pokud vám nebude vyhovovat strana otevírání dveří, je možné ji otočit. Přesto, že není příliš velká, pro chlazení krátkodobě uložených potravin plně postačí. Můžete ji využít i na chatách a chalupách.
| Typ přístroje | Jednodveřová chladnička |
|---|
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | C |
| Hlučnost | 36 dB |
| Zaměnitelné otevírání | Ano (zákazník) |
| Materiál polic | Skleněné |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Počet polic | 2 |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Napojení vody | Ne |
| Celkový objem | 94 l |
| Objem lednice | 94 l |
| Ukazatel teploty | MECHANICKÉ |
|---|---|
| Počet dveří | 1 |
| Nulová zóna | Ne |
| Dveře ve dveřích | Ne |
| Výrobník ledu | Ne |
| Zásobník na vodu | Ne |
| Speciální funkce | 12 L VÝPARNÍK |
|---|---|
| No frost | Ne |
| Super chlazení | Ne |
| Super mrazení | Ne |
| Prázdninový režim | Ne |
| Low Frost | Ne |
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Klimatická třída | N-ST-T |
| Roční spotřeba energie | 86,00 kWh |
| Výška | 84,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 47,50 cm |
| Hloubka | 45,00 cm |
| Výška s obalem | 878,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 463,00 mm |
| Hloubka s obalem | 488,00 mm |
| Váha s obalem | 23500,00 g |
| Barva | Stříbrná |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.