- úhlopříčka 1,46"
- AMOLED displej
- rozlišení 464 × 464 px
- maximální jas 3 000 nitů
- certifikace IP68 / 5 ATM
- přes 350 ciferníků
- podpora NFC
- Bluetooth 5.2
- výdrž až 10 dní
Doporučené služby
Další možnosti financování

Chytré hodinky Oneplus Watch Lite Black Steel

Tenké a lehké
Chytré hodinky Oneplus Watch Lite vás nadchnou svým tenkým a lehkým provedením s váhou 59 g. Jejich minimalistický design je maximálně funkční. Fluorokaučukový řemínek je měkký, pružný a odolný vůči potu i vodě. AMOLED displej s úhlopříčkou 1,46", rozlišením 464 × 464 px a vysokým jasem až 3 000 nitů nabízí ostrý obraz, živé barvy a skvělou čitelnost. Zaoblené 2,5D sklo zvyšuje jeho odolnost, aby byl stále jako nový. S certifikací IP68 a vodotěsností do 5 ATM se můžete s hodinkami bez obav vrhnout do vodních sportů.

Trénujte chytřeji každý den
S nabídkou více než 100 sportovních režimů se hodinky také stanou vaším osobním trenérem. Díky zabudované GPS přesně zaznamenají běh, chůzi, lyžování nebo třeba cyklistiku. Hodinky vám zároveň pomohou monitorovat denní absolvovanou vzdálenost a spálené kalorie, jaký je váš tep a saturace kyslíku. Budete tak vždy mít dokonalý přehled o zdraví. Pro zlepšení duševního zdraví je připravena funkce dechového cvičení a měření stresu. Pokročilý senzor měří tep v reálném čase i v pravidelných časových intervalech, které se zaznamenávají do mobilní aplikace. Během sportování uvidíte přesnou hodnotu i pásmo tepové frekvence.

Výdrž, na kterou se můžete spolehnout
Chytré hodinky Oneplus Watch Lite s kapacitou baterie 330 mAh zvládnou na jedno nabití až 10 dní provozu a při běžném používání zhruba 7 dní. Při zapnuté funkci Always-On Display se výdrž zkracuje na 4 dny. Rychlé nabíjení dodá hodinkám energii na dalších 24 hod. už za pouhých 10 min. Plné nabití trvá přibližně 90 min.
| Určení | Unisex |
|---|---|
| Part Number | 5491100522 |
| Interní paměť GB | 4,00 GB |
|---|
| Typ displeje | AMOLED |
|---|---|
| Displej | Lesklý |
| Velikost pouzdra | 45 mm |
| Velikost displeje | 1,5 " |
| Velikost řemínku | Univerzální |
|---|---|
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál řemínku | Silikon |
| Typ zapojení | 22 mm |
| Vodotěsnost | 50 m (5 ATM) |
|---|---|
| Třída krytí | IP68 |
| Senzory a hardware | Ambient Senzor, Glonass, Barometr, Kompas, Galileo, Gyroskop, Akcelerometr |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Voděodolný |
| Kompatibilní s OS | iOS, Android |
|---|
| Sportovní aktivity | Fitness, Veslování, Plavání, Cyklistika, Běh, Chůze |
|---|---|
| Sportovní funkce | Vzdálenosti, Tepová frekvence, Krokoměr, Sportovní režimy, Rychlost, Tempo |
| Zdravotní funkce | Měření saturace kyslíku v krvi, Monitoring spánku |
| Chytré funkce | Always On Display |
| Krokoměr | Ano |
| Notifikace | Ano |
| Možnost telefonovat | Ano |
| Měřič tepu | Ano |
| Komunikace | GPS, Bluetooth |
|---|---|
| GPS | Ano |
| Telefonování | Z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth) |
|---|---|
| Notifikace | E-mail, Socialní sítě, SMS, Hovor |
| Výdrž baterie (počet dnů) | 10,0 |
|---|
| Tvar hodinek | Kulatý |
|---|---|
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Výška | 4,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 4,50 cm |
| Hloubka | 0,89 cm |
| Hmotnost | 35 g |
| Barva | Černá |
|---|
| Obsah balení | Kabel |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.