Souhlas se zpracováním údajů

Pokud máte zájem o zasílání novinek, tedy informací o našich produktech, aktuálních slevách a akčních nabídkách, neobejdeme se bez Vašeho souhlasu. Jde totiž o sdělení obchodního charakteru, u nichž zákon udělení souhlasu adresátem vyžaduje.

Abychom Vám zasílali jen takové zprávy, které by Vás mohly skutečně zajímat, využíváme technologii tzv. web beacons, která nám umožňuje zjistit, zda jste si email od nás otevřeli a zda jste navštívili některý z inzerovaných produktů. Vyhodnocování našich kampaní provádíme výhradně proto, abychom Vám mohli nabídnout se slevou produkty, o které budete mít zájem.

Dle platné právní úpravy nemůžete udělit souhlas samostatně, pokud Vám nebylo více než 16 let, proto od Vás vyžadujeme rovněž potvrzení dosažení věkové hranice.

Můžeme Vás ujistit, že Vašeho soukromí si vážíme, Vaši emailovou adresu si tedy samozřejmě necháme jen pro sebe a nebudeme ji využívat pro jiné, než uvedené účely.

Pokud kdykoliv v budoucnu změníte názor, můžete svůj souhlas odvolat na našich stránkách, nebo se z odběru odhlásit pomocí odkazu, který je na konci každé zprávy, kterou od nás dostanete.

V souvislosti s výše popsaným zpracováním Vašich osobních údajů máte právo nás kdykoliv požádat o informace o zpracování Vašich osobních údajů a o jejich o kopii, kterou Vám poskytneme ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu, pokud nás o to požádáte. Pokud budou splněny podmínky dle příslušných právních předpisů, osobní údaje na Vaši žádost také opravíme, doplníme, vymažeme nebo omezíme jejich zpracování. Dále můžete podat stížnost na zpracování osobních údajů dozorovému úřadu.

Kdykoliv v budoucnu máte rovněž právo podat proti zpracování námitku, nejjednodušší způsob, jak to učinit, je odhlásit se z odběru prostřednictvím odkazu k odhlášení, který je na konci každého emailu od nás.

Veškerá uvedená práva můžete realizovat prostřednictvím níže uvedených kontaktů, nebo se můžete obrátit na našeho pověřence pro ochranu osobních údajů:

 

Správce údajů:

IČ:

Sídlo:   

WWW:

Email:

Telefon:

FAST ČR, a.s.

247 77 749

Říčany, U Sanitasu 1621, PSČ 251 01

www.planeo.cz

ochranaudaju@planeo.cz

+420 323 204 584

Správce údajů:

IČ:

Sídlo:   

Zapsán pod sp. zn.:

Email:

SEDLAKOVA LEGAL s.r.o..

05669871

Purkyňova 648/125, Brno-Medlánky 612 00

C 97278 u Krajského soudu v Brně

fast@sedlakovalegal.com