Soutěž s PLANEO CUPem o lístky na fotbalové utkání Ligy národů.

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s FAČR a PLANEO CUPem soutěž o 2 vstupenky na zápas Česko - Portugalsko v rámci Ligy národů UEFA, který proběhne v sobotu 24. 9. 2022 ve Fortuna Arena. Získáte tak možnost podpořit naši fotbalovou reprezentaci na cestě za dalším vítězstvím a vzít s sebou svého kamaráda, partnera nebo kolegu. Chcete se soutěže zúčastnit? Odpovězte na pár jednoduchých otázek a pak už jen čekejte, jestli budeme volat právě vám.

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, je nejvýznamnější akci mládežnického fotbalu v České republice a nyní startuje jeho již 11. ročník. Na začátku září se rozjede kolotoč prvních předkol a kvalifikací, který vyvrcholí finálovými turnaji na jaře příštího roku. Turnaje se opět odehrají v šesti věkových kategoriích od U8 až po U13. Tváří aktuálního ročníku se stal Martin Vitík a my jako Planeo jsme hrdi že u toho můžeme být v roli titulárního partnera.

PLANEO CUP – Pohár mládeže FAČR bude pro týmy opět skvělou příležitostí utkávat se se soupeři z celé republiky všech výkonností. Do nové sezóny se přihlásilo rekordních 917 týmů z 259 klubů. Po celé republice se zapojí od prvních předkol až po závěrečné finálové turnaje více než 18 tisíc hráčů a hráček.  Stále rostoucí zájem o účast v tomto projektu je pro organizátory a FAČR odměnou za jejich mnohaleté úsilí, s kterým projekt společně realizují. Zároveň je to výborná zpráva v době, kdy kvůli covidu obecně ubývá dětí ve sportu.

„Jsme hrdí na to, že můžeme podporovat rozvoj mladých fotbalových talentů a sportu obecně. Stejně jako přinášíme radost našim zákazníkům, tak i jejich dětem chceme přivodit úsměv na tváři a dopřát jim spoustu krásných a nezapomenutelných fotbalových zážitků. Skutečnost, že PLANEO CUP může stát na počátku slibné kariéry mnohých fotbalistů a fotbalistek je důvod, proč je značka PLANEO již druhým rokem titulárním partnerem této skvělé akce. Rekordní počet přihlášených klubů a spoustu novinek pro sezónu 2022/23 svědčí o vysoké úrovni a oblíbenosti PLANEO CUPu,“ říká Tomáš Opluštil, ředitel maloobchodní sítě Planeo.

 

 

Jak bude soutěž probíhat?

  • Vyplníte soutěžní formulář níže.
  • Odpovíte na soutěžní otázku.
  • 23.9. vylosujeme a telefonicky kontaktujeme vítěze. 
  • Vstupenky budou zaslány formou e-ticketu na vaši emailovou adresu. 

Další novinky