Co je to DECO?

TP-Link Deco je Wi-Fi mesh systém pro celou domácnost. Meshový systém je zařízení, které umožňuje pokrýt celý prostor Wi-Fi signálem, a to pomoci několika samostatných jednotek. Může jich být až 10, ale pro běžný dům nebo byt stačí 2 nebo 3. Výhod oproti klasickým routerům je hned několik. Tou první je jednotný název sítě, bez ohledu na to, ke které jednotce jste připojeni. Dále přepojování mezi jednotkami, které ani nepoznáte, zkrátka jste stále připojeni a zcela bez přerušení, což se hodí při sledování videa, videohovoru nebo stahování souborů. A v neposlední řadě je to pokrytí signálem, který najdete i v rohu místností. Výhodou systémů Deco je také snadná instalace a nastavování přes mobilní aplikaci v češtině i slovenštině, a možnost rozsáhlé rodičovské kontroly.

Zabiják mrtvých zón Wi-Fi
Deco nabízí snadný způsob, jak zajistit silný Wi-Fi signál v každém rohu vašeho domu, ať už se jedná o bungalov, vícepodlažní dům nebo dům s netypickým půdorysem.
Jednotky mezi sebou komunikují jak bezdrátově, tak i případně po páteřní ethernetové síti, díky čemuž bude vaše síť rychlejší a zajistí nepřerušované připojení všech připojených zařízení. Výhodou rodiny Deco je i snadná možnost rozšíření pokrytí, stačí přidat další jakoukoliv jednotku Deco. 

Nepřerušované připojení pro udržení vysoké rychlosti
Systém TP-Link Mesh funguje tak, že jednotky Deco společně vytvářejí jednu unifikovanou síť. Váš telefon nebo tablet se automaticky připojuje k té jednotce Deco, která aktuálně může zajistit nejrychlejší a nejspolehlivější připojení podle toho, jak se pohybujete po domě. Díky tomu se můžete spolehnout na skutečně stabilní a nepřerušované Wi-Fi připojení.

gif2 gif1

 

 

 

Rodičovská kontrola
Přehledná a intuitivní rodičovská kontrola vám pomůže zajistit bezpečí vašich dětí v online světě.

Aplikace v češtině pro jednoduché nastavení
Je to jednoduché, rozbalte jednotku Deco, nainstalujte aplikaci Deco v češtině nebo slovenštině, a potom jednoduše postupujte podle pokynů na displeji. O zbytek se postará jednotka Deco, která aktivuje a zprovozní síť během několika málo minut.

Produkty Deco naleznete ZDE.

Další novinky