Filtrace PHILIPS

Lepší voda, zdravější život aneb proč je dobré pořídit si filtr na vodu

Uvažujete ekologicky? Máte rádi zdraví životní styl? Záleží vám na tom, co jíte, a hlavně co pijete? Pojďte se společně s námi podívat na hlavní důvody, proč je dobré filtrovat vodu a vědět/vidět co pijete.

MKT_obr
 

3× PROČ?!?

 
MKT_obr

VODA = ŽIVOT

Každodenní používání vody se stalo nedílnou součástí našich životů a nikdo si bez ní už nedokáže svůj denní režim ani představit.  A že může mít voda rozdílné chutě a pachutě, také nikdo neřeší – tu ovlivňují bakterie a jiné organické látky. Aby vaše voda měla lepší chuť, je potřeba ji filtrovat. Taková voda lépe chutná, protože filtr, který obsahuje aktivní uhlí, vyráběné z kokosových skořápek, na sebe váže velké množství škodlivých látek vč. chloru a zlikviduje i nežádoucí bakterie. Jen převařením vody se všeho nezbavíte, myslet si, že po převaření dojde ke zbavení vody kontaminantů je milné. Ty se tímto způsobem pouze zahustí a zbaví se bakterií (nikoli kontaminantů).

MKT_obr

ZDRAVÍ = ŽIVOT

Abyste nezatěžovali své tělo škodlivými látkami a bakteriemi, které obsahují chlor, dusičnany, dusitany, arzen těžké saponáty, pesticidy, hormony nebo antibiotika je potřeba se zaměřit na správný výběr vodního filtru. Většina firem, které nabízejí vodní filtry svoje výrobky testuje, tzv. zátěžové testy mikrokontaminantů (pesticidy, farmaka, hormony). Na to je třeba si dávat pozor, protože opravdu kvalitní vodní filtry by měly zabránit průniku kontaminantů, ale propouštět důležité minerály jako je vápník, hořčík, draslík a zinek. Tyto minerály jsou velmi důležité pro náš organismu a zdraví, chrání naše srdce, cévy a zvyšují imunitu.

MKT_obr
MKT_obr

ÚSPORA A EKOLOGIE = ŽIVOT

Plasty, všude kolem samé plasty… PET lahve, PET příbory, PET brčka, PET svět… tohle nechceme. Bliž přírodě se dostanete, když vyměníte vodu v plastu za vodní filtr, který vám navíc ušetří peníze, energii i čas. Také prodloužíte životnost svých spotřebičů, které pracují na vodu – bojler, pračka, myčka – správný filtr totiž může zabránit usazování vodního kamene a jiných mechanických nečistot, které se nachází ve vodě. 

STAV VODníkůY V ČEHÁCH

Velká města v České republice mají většinou pitnou vodu ze zdroje, kde ji moderní technologie upravují, to zahrnuje i odstraňování mikrokontaminantů. Principem tohoto „čištění“ je ozonizace, ta rozštěpí molekuly cizorodých látek a její následná sorpce (zachycování) organických polutantů (pozn.: chemická znečišťující látka) na kolonách s aktivním uhlím vodu dokonale vyčistí. Ale POZOR! Malá města, vesničky či soukromé studny, ty výše uvedenou technologii nepoužívají, a proto jejich vodní zdroje můžou obsahovat velké množství škodlivých látek. Tam je potřeba se zamyslet nad budoucností a pořízení vodního filtru skutečně zvážit. 

MKT_obr

DOMÁCÍ ČISTIČKA

Čistá voda přímo z kohoutku už nemusí být sci-fi, díky vodním filtrům pod dřez si můžete vychutnat skvělou, a hlavně očištěnou vodu bez kompromisů. Už nemusíte tahat těžké balení PET lahví a utrácet peníze za nápoj v obalu, s poddřezovým filtračním systémem získáte neustálý přístup k čisté vodě, a to každý den. Není nic snazšího než si vybrat z naší nabídky poddřezových filtračních systémů a začít měnit svůj život HNED TEĎ.

 

Další novinky