Katalog Prodejny Přihlásit
Košík

Movember

Charitativní akce, co mění životy

Momentálně nám na našem Facebooku probíhá SOUTĚŽ o nejlepší kňour ZDE. Vyhrát můžete holící strojky značky Remington. Běžte se pochlubit!

Co je Movember 

Movember je každoroční dobročinná událost zaměřená na podporu prevence rakoviny u mužů. Název této iniciativy vychází z anglických slov "moustache" (knír) a "November" (listopad). V širším kontextu představuje měsíc, kdy se muži spojí ve znamení solidarity.

Střihni si to s úsměvem 

Dne 1. listopadu všichni muži podporující projekt Movember nastartovali svoje holící stroje a shodili kníry, vousy, plnovousy. Den za dnem pak vyživují, masírují, češou a upravují svoje kníry, aby po odbití půlnoci 30. 11. 2023 mohli hrdě ukázat svůj stylový knír. A není nic lepšího než si to střihnout s úsměvem a kvalitně s výrobky od Planea. Široká nabídka holících strojků a příslušenství vás nenechá na pochybách, že tahle akce STOJÍ ZA TO!

Představujeme Vám pět tipů, jak jednoduše podpořit růst vousů, udržovat je a dát jim tvar:

1. Pravidelné mytí a ošetřování: Použijte jemný šampón určeným pro vousy a důkladně ho opláchněte. Při mytí dbejte na kořeny i konečky.

2. Používání mýdel a olejů pro vousy: Aplikujte kvalitní mýdlo nebo olej, aby byly vousy hydratované a zůstaly v kondici. Důležité je nezapomínat na kožní vazbu, která také potřebuje péči.

3. Pravidelné stříhání a tvarování: Pravidelné stříhání pomáhá omezit lámání a posiluje kořínky. Také zajistíte jejich skvělý tvar.

4. Hřeben a kartáčování: Používejte hřeben nebo kartáč určený pro vousy.

5. Vyvarujte se tepelným škodám: Omezte používání horkého proudu nebo žehličky na vlasy, protože teplo může způsobit lámání a vysušení Vašich vousů.

Nabídka platí od 1. 11. do 30. 11. 2023. 

 

Všechny filtry
last-visited