Bezdrátová myš, citlivost 1 000 DPI, 3 tlačítka, BlueTrack, Bluetooth 4.0, AAA, ultra tenká a lehká
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 666 Kč
Bezdrátová myš
MICROSOFT Surface Arc Con Light Grey
PN CZV-00095
BlueTrack technologie
Citlivost 1 000 DPI
3 tlačítka
Bluetooth 4.1
Baterie AAA 2x
Kompatibilní s Windows 11 Home / Pro / 10 / 8.1 / 8
Rozměry (VxŠxH) 131 x 55 x 14 mm
Hmotnost 82 g
Barva šedá
MICROSOFT Surface Arc Con Light Grey
PN CZV-00095
BlueTrack technologie
Citlivost 1 000 DPI
3 tlačítka
Bluetooth 4.1
Baterie AAA 2x
Kompatibilní s Windows 11 Home / Pro / 10 / 8.1 / 8
Rozměry (VxŠxH) 131 x 55 x 14 mm
Hmotnost 82 g
Barva šedá
Obecné
| Typ baterie | AAA - Mikrotužková |
|---|---|
| Typ přístroje | PC myš |
Vlastnosti
| Počet tlačítek myši | 3 |
|---|---|
| Provedení myši | Bezdrátová |
Komunikace a porty
| Bluetooth | Ano |
|---|---|
| Rozhraní myši | Bluetooth |
| Připojení myši | Bluetooth |
Napájení
| Typ baterií myši | AAA |
|---|
Vzhled a design
| Ergonomie | Symetrická |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 13,10 cm |
|---|---|
| Šířka | 5,50 cm |
| Hloubka | 1,40 cm |
Barva
| Barva | Šedá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.