Notebook, procesor Intel Core 3 100U, displej 16" 1920 × 1200 px IPS 60 Hz, integrovaná grafika Intel UHD Graphics, RAM 16 GB, úložiště 1000 GB SSD, podsvícená klávesnice, Windows 11 Home
Produkt již není v prodeji.
Vybrat alternativu
Notebook
LENOVO ThinkBook 16 G8 IRL (21SH009XCK)
PN: 21SH009XCK
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 3 100U
Počet jáder procesoru: 6
Základní frekvence procesoru: 1,2 GHz
Frekvence procesoru boost: 4,7 GHz
SSD Disk: 1000 GB
Operační paměť: 16 GB
Možnost rozšíření operační paměti: + 48 GB
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení panelu: 1920 × 1200 px
Typ displeje: IPS, Antireflexní
Svítivost displeje: 300 Nits
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Typ grafické karty: Integrovaná
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Čtečka paměťových karet
Čtečka otisků prstů
Numerická klávesnice
Podsvícená klávesnice
Port pro sluchátka a mikrofon
Webkamera
Předinstalovaný Microsoft 365 Personal: Zkušební verze
Komunikace: Bluetooth, Wi-Fi
Wi-Fi standard: 802.11ax
Bluetooth: 5.3
Počet USB-A: 2x
Počet USB-C: x
Rozhraní: HDMI, RJ-45, Thunderbolt, USB-C, USB-A
Kapacita baterie: 45 Wh
Výdrž baterie až: 8 hod
Maximální příkon: 65 W
Podpora USB PD
Obsah balení: Nabíječka
Konstrukce: Pevná
Materiál konstrukce: Kov + Plast
Rozměry (VxŠxH): 1,75 x 35,6 x 25,65 cm
Hmotnost: 1,7 kg
Barva: Šedá
LENOVO ThinkBook 16 G8 IRL (21SH009XCK)
PN: 21SH009XCK
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 3 100U
Počet jáder procesoru: 6
Základní frekvence procesoru: 1,2 GHz
Frekvence procesoru boost: 4,7 GHz
SSD Disk: 1000 GB
Operační paměť: 16 GB
Možnost rozšíření operační paměti: + 48 GB
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení panelu: 1920 × 1200 px
Typ displeje: IPS, Antireflexní
Svítivost displeje: 300 Nits
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Typ grafické karty: Integrovaná
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Čtečka paměťových karet
Čtečka otisků prstů
Numerická klávesnice
Podsvícená klávesnice
Port pro sluchátka a mikrofon
Webkamera
Předinstalovaný Microsoft 365 Personal: Zkušební verze
Komunikace: Bluetooth, Wi-Fi
Wi-Fi standard: 802.11ax
Bluetooth: 5.3
Počet USB-A: 2x
Počet USB-C: x
Rozhraní: HDMI, RJ-45, Thunderbolt, USB-C, USB-A
Kapacita baterie: 45 Wh
Výdrž baterie až: 8 hod
Maximální příkon: 65 W
Podpora USB PD
Obsah balení: Nabíječka
Konstrukce: Pevná
Materiál konstrukce: Kov + Plast
Rozměry (VxŠxH): 1,75 x 35,6 x 25,65 cm
Hmotnost: 1,7 kg
Barva: Šedá
Obecné
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Použití | Domácí |
| Ultrabook | Ne |
| Part Number | 21SH009XCK |
Modelová řada
| Modelová řada | Lenovo ThinkBook |
|---|
Paměť
| Rozšíření operační paměti | + 48 GB |
|---|---|
| Intel Optane | Ne |
| Operační paměť | 16,00 GB |
Disk a úložiště
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 1000 GB |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
Baterie
| Výdrž baterie až | 8 h |
|---|---|
| Kapacita baterie Wh | 45 |
Displej
| Displej | Antireflexní |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 x 1200 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 16,00 " |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost displeje | 300 Nits |
| Typ displeje | IPS |
Procesor
| Počet jáder procesoru | 6 |
|---|---|
| Procesorová řada | Core 3 |
| Model procesoru | Core 3 100U |
| Základní frekvence procesoru | 1,20 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 4,70 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
Vlastnosti
| Síťový procesor (NPU) | Ne |
|---|
Výbava
| Mechanika | Ne |
|---|---|
| Výbava | Webkamera, Port pro sluchátka a mikrofon, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Čtečka otisků prstů, Čtečka paměťových karet |
Software
| Podpora WIN11 | Ano |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Zkušební verze |
| Operační systém | Windows 11 Home |
Grafika
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | UHD Graphics |
| Výrobce grafiky | Intel |
Funkce
| Podsvícení klávesnice | Ano |
|---|
Komunikace a porty
| Počet USB-A | 2 |
|---|---|
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | USB-C, USB-A, Thunderbolt, RJ-45, HDMI |
Vzhled a design
| Materiál konstrukce | Kov + Plast |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 1,75 cm |
|---|---|
| Šířka | 35,60 cm |
| Hloubka | 25,65 cm |
| Hmotnost | 1,7 kg |
Barva
| Barva | Šedá |
|---|
Balení
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.