- Tablet s IPS dotykovým displejem a uhlopříčkou 9“
- Úložiště s kapacitou 64 GB
- 8jádrový procesor MediaTek Helio G80
- Baterie s vysokou kapacitou 5100 mAh s výdrží max. 7 hod.
- Moderní rozhraní USB-C + vstup pro sluchátka
- Kvalitní zadní fotoaparát s rozlišením 8 Mpx
- Přední fotoaparát disponuje rozlišením 2 Mpx
- Operační systém Android 12
Slevový kupón

Tablet Lenovo Tab M9 Arctic Grey (4GB/64GB)

Nudit se nebudete
Tablet Lenovo Tab M9 4GB/64GB patří mezi tzv. střední třídu, která nabízí velice kvalitní a slušně vybavené zařízení za dostupnou a fér cenu. S tímto elegantním, lehkým a kompaktním tablem si užijete spousta zábavy. Na 9“ IPS displeji můžete s plným komfortem sledovat filmy, číst elektronické knihy či surfovat po internetu. Dokonce zvládnete i méně náročné pracovní operace. Tablet Lenovo je osazen hned 2 fotoaparáty. Ten zadní, kterým vyfotíte krajinu či přátele, má rozlišení 8 Mpx. Přední „selfie“ fotoaparát disponuje rozlišení 2 Mpx.

Slušný výkon a konektivita
Naprostou samozřejmostí je maximální a moderní konektivita. Tablet připojíte bezdrátově pomocí WiFi či Bluetooth, kabelové připojení zajišťuje ultra rychlý port USB-C. Nechybí ani klasický vstup pro sluchátka či integrované senzory - světelný a G. Plynulý chod tabletu zajišťuje 8jádrový procesor MediaTek Helio G80, 4GB operační paměť a operační systém Android 12. Svá data budete ukládat na prostorné vnitřní úložiště o celkové kapacitě 64 GB. Kapacita baterie činí 5100 mAh a její maximální výdrž je celých 7 hodin.
| Typ přístroje | Tablet |
|---|---|
| Part Number | ZAC30003CZ |
| Modelová řada | Lenovo Tab M9 |
|---|
| Operační paměť | 4,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 64,00 GB |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 2,0 MPx |
|---|---|
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 8,0 MPx |
| Webkamera | Přední i zadní |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 9,00 " |
|---|
| Procesor | 2× 2,0 GHz + 6× 1,8 GHz |
|---|
| Podpora WIN11 | Ne |
|---|---|
| Operační systém | Android 12 |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
|---|
| Výška | 13,68 cm |
|---|---|
| Šířka | 21,54 cm |
| Hloubka | 0,80 cm |
| Hmotnost | 344 g |
| Barva | Šedá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.