- 11" IPS displej s rolišením 2 560 × 1 600 px
- obnovovací frekvence 90 Hz
- svítivost 500 nitů
- přední a zadní fotoaparát
- 8jádrový procesor MediaTek
- RAM o velikosti 8 GB a interní úložiště o velikosti 256 GB
- operační systém Android
- baterie o kapacitě 7 040 mAh a dobíjení prostřednictvím USB-C konektoru
- Wi-Fi 5 a Cellular síť, Bluetooth a navigační systémy

Tablet Lenovo K11 11 8/256GB A15 Gray KBD + klávesnice a pero

Kompletní výbava pro pohodlný start
Tablet Lenovo Tab K11 A15 je dodáván společně s perem i klávesnicí, a tak je připravený k práci i kreativní činnosti ihned po zakoupení. Stylus umožňuje přesné psaní poznámek, kreslení i detailní práci v aplikacích. Připojitelná klávesnice zase rozšiřuje možnosti využití například ve škole či v práci. Tablet běží na operačním systému Android, který přináší moderní a uživatelsky příjemné prostředí, kompatibilitu s populárními aplikacemi i intuitivní ovládání. Jednou z předností tohoto zařízení je možnost užít si na maximum zvuková multimédia, a to především díky technologii Dolby Atmos. Ta se stará o perfektně čistý zvuk s prostorovým efektem.

Velký displej s vysokým rozlišením
Tablet Lenovo je vybaven 11" displejem s příjemným rozlišením 2 560 × 1 600 px. To zajišťuje ostrý a detailní obraz. Obnovovací frekvence tohoto tabletu činí 90 Hz, takže scrollování na sítích, sledování videí a používání aplikací bude plynulé a bez zasekávání. Svítivost 500 nitů zlepšuje čitelnost displeje i v horších světelných podmínkách. Můžete se také těšit na kvalitní barvy a široký pozorovací úhel. O bezdrátovou konektivitu tohoto zařízení se stará Wi-Fi 5 a Bluetooth 5.2, takže tablet snadno propojíte s okolními přístroji. Podpora navigačních systémů ulehčuje využití tabletu nejen doma, ale také na cestách.

Výkon, který vás nezklame
O chod zařízení se stará spolehlivý 8jádrový procesor MediaTek, který je doplněný o RAM s kapacitou 8 GB. Ta podporuje plynulé přepínání mezi aplikacemi a multitasking. Nenechte se omezovat pomalým zařízením, které by vás zdržovalo. Tablet Lenovo s vámi bude držet krok. Interní úložiště o kapacitě 256 GB poskytuje dostatek prostoru pro vaše oblíbené aplikace, soubory či multimédia. Zařízení je navíc vybaveno fotoaparátem zezadu i zepředu, abyste mohli fotky a videa pořizovat přímo na něm. Baterie o kapacitě 7 040 mAh zajišťuje dlouhou výdrž. Dobíjení poté probíhá pomocí USB-C konektoru.
| Použití | Univerzální |
|---|---|
| Part Number | ZAFN0328CZ |
| Modelová řada | Lenovo Tab K11 |
|---|
| Operační paměť | 8,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 256,00 GB |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8,0 MPx |
|---|---|
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 13,0 MPx |
| Webkamera | Přední i zadní |
|---|
| Kapacita baterie Wh | 7040 |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 11,00 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Svítivost displeje | 500 Nits |
| Rozlišení displeje | 2560 × 1600 |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Model procesoru | Dimensity 6300 |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Spec. vlastnosti | Akcelometr, Hallův senzor, Světelný senzor |
|---|---|
| Třída krytí | IP52 |
| Senzory a hardware | Ambient Senzor, Glonass, Galileo, Mikrofon, Reproduktor, Akcelerometr |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Max. kapacita paměťové karty | do 2 TB |
| Podpora paměťové karty | Ano |
| Operační systém | Android 15 |
|---|
| Grafický čip | Mali-G57 |
|---|---|
| Výrobce grafického čipu | ARM |
| Konektory | Wi-Fi, Jack 3,5 mm, USB-C |
|---|
| Komunikace | 5G, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
|---|---|
| Wi-Fi standard | 802.11ac |
| Hlavní SIM karta | Nano SIM |
| Energetická třída | E |
|---|
| Výška | 25,45 cm |
|---|---|
| Šířka | 16,61 cm |
| Hloubka | 0,69 cm |
| Hmotnost | 480 g |
| Barva | Šedá |
|---|
| Obsah balení | Stylus, Klávesnice |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.