- 15,6" IPS displej s rozlišením Full HD (1920 × 1080)
- 8jádrový procesor AMD Ryzen 7 250, 16 vláken
- frekvence procesoru 3,3 GHz, boost až 5,1 GHz
- NPU jednotka s výkonem až 16 TOPS
- 32GB operační paměť DDR5
- SSD disk s kapacitou 1 TB
- dedikovaná grafika NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB
- operační systém Windows 11 Home
- hmotnost 2,4 kg
Produkt již není v prodeji.
Vybrat alternativu

Herní notebook LOQ 15AHP10 (83JG0091CK), Luna Grey

Herní jízda bez přestávek
Vstupte do světa epických dobrodružství s herním notebookem Lenovo LOQ 15AHP10. Hry na něm krásně a bez sekání pojedou díky 8jádrovému procesoru AMD Ryzen 7 250. Naplno ho můžete využít i díky jednotce NPU s výkonem 16 TOPS, která podporuje AI aplikace. To všechno ještě doplní 32GB operační paměť. 60Wh baterie vás jen tak nenechá na holičkách – hrát tak můžete dlouhé hodiny bez hledání zásuvky. A díky 170W nabíječce se rychle dostanete na maximální kapacitu.

Každý paprsek světla hraje roli
Svoje oblíbené hry budete moc hrát na ty nejvyšší detaily díky výkonné dedikované grafice NVIDIA GeForce RTX 5060 s 8GB pamětí. Navíc si vychutnáte i ray tracing – realistickou simulaci paprsků světla. Nvidia Reflex 2 s technologií Frame Warp zase snižuje odezvu systému tím, že hru renderuje podle pohybu myši. Získáte tak extrémně rychlou odezvu, přesné zaměřování a maximální jistotu při každém výstřelu. Aplikace NVIDIA Broadcast využívá AI ke zlepšení kvality livestreamů, videohovorů i hlasové komunikace.

Barvy, které definují atmosféru
O to, aby vše vypadalo skutečně krásně, se stará 15,6" IPS displej s rozlišením Full HD (1920 × 1080). Hrát tak můžete i za prosluněného dne díky jasu až 300 nitů a antireflexnímu provedení. To vše s obnovovací frekvencí 144 Hz, takže nad svými protivníky budete mít nezanedbatelnou výhodu. Notebook navíc podporuje 100% sRGB gamut takže barvy jsou syté a realistické. S technologií Low Blue Light se nemusíte bát, že byste z dlouhého sledování obrazovky měli unavené oči.

Basová síla každé scény
Hraní není jen o grafice – zásadní roli hraje i zvuk. Technologie Nahimic Audio spolu se 2 reproduktory vylepšenými pomocí umělé inteligence vám nabídnou prostorový zvuk s výraznými basy, který pozvedne hraní, filmy i hudbu na zcela novou úroveň. Aby byl váš herní zážitek kompletní, nechybí ani plnohodnotná 24zónová podsvícená klávesnice s pohodlnými spínači, které zajišťují konzistentní odezvu při každém stisku. Doplňuje ji přesný Mylar touchpad a numerický blok. A aby se při práci moc nezapotil, je vybavený vysoce účinným chlazením LOQ Cooling. I při intenzivním hraní tak zůstane chladný a tichý.

Prostor pro celé vaše herní království
Všechny vaše soubory – a hlavně hry – se pohodlně vejdou na 1TB SSD disk. A s předinstalovaným operačním systémem Windows 11 Home se můžete pustit do hraní hned, jak počítač vybalíte z krabice. LOQ 15AHP10 nabízí pestré možnosti připojení – několik USB-A portů, které zajistí přenosovou rychlost až 5 Gb/s. Přes jedno USB-C – s rychlostí až 10 Gb/s – můžete počítač i nabíjet. Stejně tak ho využijete jako DisplayPort 1.4 pro připojení monitoru. Nechybí ani HDMI nebo 3,5mm jack na sluchátka. K internetu se připojíte přes RJ-45 nebo Wi-Fi 6. A samozřejmostí je i Bluetooth 5.3.
| Funkce AI | Ano |
|---|---|
| Použití | Herní |
| Part Number | 83JG0091CK |
| Modelová řada | Lenovo LOQ |
|---|
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 1000 GB |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Intel Optane | Ne |
|---|---|
| Operační paměť | 32,00 GB |
| Kapacita baterie Wh | 80 |
|---|
| Displej | Antireflexní |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 × 1080 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 15,60 " |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Svítivost displeje | 300 Nits |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Procesorová řada | Ryzen 7 |
| Model procesoru | Ryzen 7 250 |
| Základní frekvence procesoru | 3,30 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 5,10 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Síťový procesor (NPU) | AMD Ryzen AI |
|---|---|
| Tera Operace za vteřinu | 16 |
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Zkušební verze |
|---|---|
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
|---|---|
| Mechanika | Ne |
| Výbava | Webkamera, Port pro sluchátka a mikrofon, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice |
| Typ grafické karty | Dedikovaná |
|---|---|
| Grafika | GeForce RTX 5060 |
| Výrobce grafiky | NVIDIA |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
|---|
| Počet USB-A | 3 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | USB-C, USB-A, RJ-45, HDMI |
| Konstrukce | Pevná |
|---|
| Výška | 2,39 cm |
|---|---|
| Šířka | 35,98 cm |
| Hloubka | 25,87 cm |
| Hmotnost | 2,4 kg |
| Barva | Šedá |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.