- 16" IPS displej s rozlišením WUXGA (1920 × 1200)
- 8jádrový procesor AMD Ryzen 7 7735HS, 16 vláken
- frekvence procesoru 3,2 GHz, boost až 4,75 GHz
- 16GB DDR5 operační paměť
- SSD disk s kapacitou 1 TB
- integrovaná grafická karta AMD Radeon 680M
- operační systém Windows 11 Home
- hmotnost 1,7 kg
Slevový kupón

Notebook Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K80077CK), Luna Grey

Notebook na cesty i do kanceláře
Notebook Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 vám s radostí pomůže s vaší prací. Úkoly, které od něj budete potřebovat, zvládne bez problémů díky 8jádrovému procesoru AMD Ryzen 7 7735HS. S výkonem mu ještě pro jistotu pomůže 16GB operační paměť. Všechno tak poběží hladce a při práci vás díky tomu nebude zdržovat otravné sekání. Práci si navíc můžete vzít kamkoli – notebook váží 1,7 kg a 50Wh baterie zajistí dlouhý provoz.

OLED barvy plné života
Když se vám zrovna pracovat nebude chtít, využijete notebook i pro zábavu. Na jeho 16" IPS displeji s rozlišením WUXGA (1920 × 1200) bude obraz dokonale ostrý a plný živých detailů. Sledování filmů, seriálů i YouTubových videí tak bude zcela nový zážitek. Svítivost 300 nitů vám zaručí, že obraz bude krásně viditelný i na slunci. Kvalitu displeje vám zaručí i certifikáty pro ochranu zraku TÜV Rheinland. O špičkový zvuk se postará dvojice 2W reproduktorů, které doplňuje technologie Dolby Audio.

Více místa pro vaše soubory
V notebooku na vás čeká operační systém Windows 11 Home. Do práce se tak můžete pustit téměř okamžitě po vybalení – stačí jen projít základním nastavením. Pro případ, že budete pracovat až do noci, je notebook vybaven podsvícenou klávesnicí s numerickou částí. Touchpad je pak o něco větší oproti starším modelům. Všechna svá data i rozpracované projekty pohodlně uložíte na 1TB SSD PCIe 4.0 disk. Pro videohovory je notebook IdeaPad Slim 3 vybavený HD webkamerou. Nechybí ani krytka, abyste měli jistotu soukromí.

Notebook, na který je spoleh
Notebook je nejen pracovitý, ale také něco vydrží. Prošel si totiž vojenskými testy a získal certifikaci MIL-STD-810H. Samozřejmostí je i jeho vysoká konektivita. K dispozici budete mít řadu USB-A i USB-C portů – všechny navíc dosahují přenosové rychlosti až 5 Gb/s. USB-C navíc slouží k nabíjení notebooku nebo jako DisplayPort 1.4. Do monitoru nebo televize ho jednoduše zapojíte přes HDMI 1.4. Nechybí ani Bluetooth 5.3. K internetu se pohodlně připojíte přes Wi-Fi 6.
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Použití | Domácí |
| Part Number | 83K80077CK |
| Modelová řada | IdeaPad Slim 3, IdeaPad |
|---|
| Rozšíření operační paměti | + 8 GB |
|---|---|
| Intel Optane | Ne |
| Operační paměť | 16,00 GB |
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 1000 GB |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Kapacita baterie Wh | 50 |
|---|
| Displej | Antireflexní |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 x 1200 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 16,00 " |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost displeje | 300 Nits |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Procesorová řada | Ryzen 7 |
| Model procesoru | Ryzen 7 7735HS |
| Základní frekvence procesoru | 3,20 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 4,75 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Síťový procesor (NPU) | Ne |
|---|
| Slot pro paměťovou kartu | SD |
|---|---|
| Mechanika | Ne |
| Výbava | Čtečka paměťových karet, Numerická klávesnice, Webkamera, Podsvícená klávesnice, Port pro sluchátka a mikrofon |
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Zkušební verze |
|---|---|
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | Radeon 680M |
| Výrobce grafiky | AMD |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
|---|
| Počet USB-A | 2 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | HDMI, USB-A, USB-C |
| Materiál konstrukce | Celokovový |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
| Výška | 1,79 cm |
|---|---|
| Šířka | 36,00 cm |
| Hloubka | 25,10 cm |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Barva | Šedá |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.