- procesor AMD Ryzen 5
- grafická karta AMD Radeon Graphics
- operační paměť 16 GB
- disk SSD 1 TB
- OLED displej 14"
- rozlišení WUXGA (1 920 × 1 200 px)
- bez OS
Produkt již není v prodeji.
Vybrat alternativu

Notebook Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP9, modrý

Na cesty, do práce, do školy i domů
Výkon, rychlost, kapacita a výdrž – to vše v jednom zařízení. Pokud přesně takové hledáte, máme pro vás skvělé řešení. Sáhněte po notebooku Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP9, který splní veškerá vaše očekávání. Ve své cenové kategorii patří mezi to nejlepší, co na trhu naleznete. Za jeho vysokým výkonem stojí 6jádrový procesor AMD Ryzen 5 s až 5GHz taktem. Hravě si proto poradí s více úkoly najednou. Skvěle se hodí nejen pro práci s kancelářským softwarem, ale i na streamovaní, hraní onlinovek nebo sledování oblíbených filmů. Kompaktní provedení vám zajišťuje dostatek zábavy i na cestách.

Nadstandardní RAM
Hladký chod notebooku Lenovo IdeaPad Slim 5 výrazně podporuje 16GB operační paměť LPDDR5. Tento typ je oproti předchozím modelů výrazně rychlejší. Navíc pracuje při nižším napětí, a proto je také úspornější. Svižný SSD disk s velkorysou kapacitou 1 TB stojí za bezproblémovým načítáním dat. Na rozdíl od klasických HDD se pyšní větší rychlostí a menší náchylností k mechanickému poškození.

Vynikající grafika
Rychlé načítání grafických dat obstarává integrovaná grafická karta AMD Radeon Graphics. Grafické karty z této rodiny poskytují skvělý výkon bez vysoké spotřeby energie. Jistě oceníte pokročilou podporu nejnovějších technologií. Máte tak zajištěný plynulý obraz bez sekání a tím také dokonalý zážitek ze sledování multimediálního obsahu či hraní her.

Perfektní zobrazení barev
Každý film si užijete na 14" OLED displeji s WUXGA rozlišením (1 920 × 1 200 px). Vychutnáte si každý detail a barvy ve své skutečné podobě, kdy černá bude skutečně černá. Spojte se světem prostřednictvím webkamery s Full HD rozlišením 1 920 × 1 080p. Pro zajištění vašeho soukromí je vybavena praktickou krytkou. Připojení k internetu zajišťuje Wi-Fi.

Bohatá konektivita
Přenos dat či připojení dalších zařízení uskutečníte pomocí celé řady konektorů. K dispozici máte několik portů USB včetně USB-C, rozhraní HDMI, DisplayPort a nechybí ani čtečka karet. Samozřejmostí je bezdrátové Bluetooth. Notebook není vybaven OS.
Technická specifikace
Základní informace
- Lenovo IdeaPad 5 Slim 14AHP9 16/1024 GB
- Part Number: 83DB0012CK
- Operační systém: Bez OS
- Úložiště: SSD 1024 GB
- Operační paměť: 16 GB
Procesor
- Model procesoru: AMD R5-8645HS
- Základní frekvence: 4,3 GHz
- Počet jader procesoru: 6
Displej
- Úhlopříčka displeje: 14"
- Rozlišení displeje: 1920 x 1200 px
- Typ displeje: OLED
- Svítivost: 400 Nitů
- Dotykový display: Ne
- Obnovovací frekvence: 60 Hz
- Integrovaná grafická karta: Ano
- Grafická karta: AMD RADEON Graphic
Obecné informace
- Rozměry(V׊×H): 17 x 312 x 221 mm
- Hmotnost: 1,48 kg
- Barva: Modrá
Vybavení notebooku
- Počet USB-A portů: 2
- Počet USB-C portů: 2
- HDMI: Ano
- LAN: Ne
- Port pro sluchátka a mikrofon: Ano
- SD čtečka: Ano
- Mechanika: Ne
- Otisk prstu: Ano
- Webkamera: Ano
- Wifi: Ano
- Bluetooth: Ano
- Numerická klávesnice: Ne
- Podsvícená klávesnice: Ano
| Funkce AI | Ano |
|---|---|
| Použití | Domácí |
| Typ přístroje | Notebook |
| Part Number | 83DB0012CK |
| Modelová řada | IdeaPad Slim 5 |
|---|
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 1024 GB |
| Celková kapacita úložiště | 1024 GB |
| Intel Optane | Ne |
|---|---|
| Operační paměť | 16,00 GB |
| Typ baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Výdrž baterie až | 17 h |
| Kapacita baterie Wh | 57 |
| Displej | Lesklý |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 x 1200 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 14,00 " |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost displeje | 400 Nits |
| Typ displeje | OLED |
| Počet jáder procesoru | 6 |
|---|---|
| Procesorová řada | Ryzen 5 |
| Model procesoru | Ryzen 5 8645HS |
| Základní frekvence procesoru | 4,30 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 5,00 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Síťový procesor (NPU) | AMD Ryzen AI |
|---|---|
| Tera Operace za vteřinu | 16 |
| Podpora WIN11 | Ano |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Ne |
| Operační systém | Bez OS |
| Mechanika | Ne |
|---|---|
| Výbava | Webkamera, Port pro sluchátka a mikrofon, Čtečka otisků prstů, Podsvícená klávesnice, Čtečka paměťových karet, Reproduktor |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | Radeon Graphics |
| Výrobce grafiky | AMD |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
|---|
| Počet USB-A | 2 |
|---|---|
| Počet USB-C | 2 |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | USB-C, USB-A, HDMI |
| Materiál konstrukce | Celokovový |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
| Výška | 1,69 cm |
|---|---|
| Šířka | 31,20 cm |
| Hloubka | 22,10 cm |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Barva | Modrá |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.