- 10jádrový procesor Intel Core i7 13620H, 16 vláken
- frekvence procesoru 2,4 GHz, boost až 4,9 GHz
- 16GB operační paměť
- 16" displej s rozlišením WUXGA (1920 × 1200)
- svítivost 300 nitů
- SSD disk s kapacitou 1 TB
- bez operačního systému
- hmotnost 1,73 kg
Doporučené služby
Další možnosti financování

Notebook Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K20054CK)

Ideální na cesty
Displej notebooku Lenovo IdeaPad Slim 3 o úhlopříčce 16" poskytuje detailní WUXGA rozlišení, kterému nic neunikne. Svítivost 300 nitů spolu s antireflexní úpravou displeje zajistí, že obraz bude viditelný i na přímém slunci za jasného dne. Sdílená grafická karta se postará o dostatečný výkon pro procházení multimédií, sledování filmů či hraní her.

Jasný obraz za každého počasí
Displej notebooku Lenovo IdeaPad Slim 3 o úhlopříčce 16" poskytuje detailní WUXGA rozlišení, kterému nic neunikne. Svítivost 300 nitů spolu s antireflexní úpravou displeje zajistí, že obraz bude viditelný i na přímém slunci za jasného dne. Sdílená grafická karta se postará o dostatečný výkon pro procházení multimédií, sledování filmů či hraní her.

Možnosti rozšíření a výbava
Ještě pohodlnější práci s notebookem Lenovo IdeaPad Slim 3 podpoří bohatá výbava doplněná o praktický touchpad a podsvícenou klávesnicí. Zároveň je možné pracovní plochu rozšířit a během chvíle vytvořit profesionální setup zajišťující ještě více možností pro efektivní práci. Rozhraní disponuje USB-A i USB-C porty, nechybí ani HDMI k připojení monitorů.

Paměť a výdrž notebooku
Mějte veškeré dokumenty a soubory neustále po ruce s notebookem Lenovo IdeaPad Slim 3. SSD disk se pyšní nejen vysokou kapacitou paměti až 1 TB, zároveň potěší svou rychlostí načítání a vyšší fyzickou odolností. O dlouhou výdrž notebooku bez nutnosti hlídání stavu každých 5 minut se stará baterie o kapacitě 60 Wh. Lenovo je dodáván bez operačního systému.
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Použití | Domácí |
| Ultrabook | Ne |
| Part Number | 83K20054CK |
| Modelová řada | IdeaPad Slim 3 |
|---|
| Intel Optane | Ne |
|---|---|
| Operační paměť | 16,00 GB |
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 1000 GB |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Typ baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Výdrž baterie až | 10 h |
| Kapacita baterie Wh | 60 |
| Displej | Antireflexní |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 x 1200 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 16,00 " |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost displeje | 300 Nits |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 10 |
|---|---|
| Procesorová řada | Core i7 |
| Model procesoru | Core i7-13620H |
| Základní frekvence procesoru | 2,40 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 4,90 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Síťový procesor (NPU) | Ne |
|---|
| Mechanika | Ne |
|---|---|
| Výbava | Webkamera, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Čtečka paměťových karet |
| Podpora WIN11 | Ano |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Zkušební verze |
| Operační systém | Bez OS |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | UHD Graphics |
| Výrobce grafiky | Intel |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
|---|
| Počet USB-A | 2 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi standard | 802.11be |
| Rozhraní | USB-C, USB-A, HDMI |
| Materiál konstrukce | Kov + Plast |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
| Výška | 1,79 cm |
|---|---|
| Šířka | 25,10 cm |
| Hloubka | 36,00 cm |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Barva | Šedá |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.