- procesor MediaTek Dimensity 8300GHz
- 8GB operační paměť
- 12,7" displej s rozlišením 2944 × 1840
- obnovovací frekvence 144 Hz
- interní paměť 256 GB
- operační systém Android 14
- hmotnost 620 g
- zadní fotoaparát s rozlišením 13 Mpix
- kapacita baterie 10 200 mAh
Produkt již není v prodeji.

Dotykový tablet LENOVO Idea Tab Pro (ZAE40126CZ)

Zábava pro každého
Tablet Lenovo Idea Tab Pro můžete sdílet s celou rodinou. Poskytuje procesor MediaTek Dimensity 8300GHz pro každodenní výkon, 8GB operační paměť si poradí i s více spuštěnými procesy. Operační systém Android 14 poskytuje přívětivé prostředí a obsáhlou knihovnu plnou aplikací i her. Ať už chcete pracovat, hledáte zábavu či se chcete vzdělávat, s tabletem Idea Tab si přijde na své každý. Režim pro děti navíc chrání bezpečí vašich ratolestí a umožňuje kontrolovat obsah.

Prvotřídní vizuální zážitek
Ponořte se naplno do příběhu při sledování filmů na tabletu Lenovo Idea Tab Pro. 12,7" displej nabídne rozlišení 2944 × 1840, kterému neunikne žádný detail. Díky svítivosti 400 nitů si můžete užívat jasný obraz, se kterým lze pracovat i venku na slunném prostředí. Kvalitní obraz doprovází solidní audio systém s Dolby Atmos, který vás přesune přímo do děje.

Dlouhá výdrž tabletu
Tablet Lenovo Idea Tab Pro můžete využívat v pohodlí domova i na cestách. Kompaktní rozměry umožní jeho snadný přenos, kapacita baterie 10 200 mAh zajistí výdrž i při dlouhých jízdách vlakem. Interní paměť 256 GB nabízí dostatek prostoru pro uložení dokumentů, aplikací či médií, vše tak máte rovnou při ruce. Navíc díky zadnímu fotoaparátu s rozlišením 13 Mpix a přední 8Mpix webkameře můžete zachytit veškeré důležité momenty, a následně je sdílet s přáteli.
| Použití | Univerzální |
|---|---|
| Part Number | ZAE40126CZ |
| Modelová řada | Idea Tab Pro |
|---|
| Operační paměť | 8,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 256,00 GB |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8,0 MPx |
|---|---|
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 13,0 MPx |
| Webkamera | Přední i zadní |
|---|
| Kapacita baterie Wh | 10200 |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 12,70 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Svítivost displeje | 400 Nits |
| Rozlišení displeje | 2944 x 1840 |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Model procesoru | Dimensity 8300 |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Procesor | 8× 3,35 GHz |
| Spec. vlastnosti | Hallův senzor, Světelný senzor, Akcelometr |
|---|---|
| Třída krytí | IP52 |
| Senzory a hardware | Akcelerometr, Reproduktor, Mikrofon |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Operační systém | Android 14 |
|---|
| Grafický čip | Mali-G615 MC5 |
|---|---|
| Výrobce grafického čipu | ARM |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Komunikace | GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
|---|---|
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Energetická třída | F |
|---|
| Výška | 29,10 cm |
|---|---|
| Šířka | 18,90 cm |
| Hloubka | 0,70 cm |
| Hmotnost | 620 g |
| Barva | Šedá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.