- 12,7" displej s rozlišením 3K (2 944 × 1 840)
- 8jádrový procesor MediaTek Dimensity 8300
- svítivost 400 nitů
- 8GB RAM
- velikost úložiště 128 GB
- operační systém Android 14
- JBL reproduktory s Dolby Atmos
- kapacita baterie 10 200 mAh
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Tablet Lenovo Idea Tab Pro

Elegantní a výkonný
Spolehlivého společníka na cestách i při každodenních činnostech vám bude tvořit dotykový tablet Lenovo Idea Tab Pro. Pohání jej 8jádrový procesor MediaTek Dimensity 8300 a plynulý chod zajistí 8GB RAM. Tablet je tak připraven na běžnou zátěž, zvládne však také náročnější hry či aplikace. Snadný přístup k datům a dostatek prostoru pro všechny soubory poskytuje úložiště o velikosti 128 GB. Nechybí možnost jeho rozšíření s microSD kartou až na 1 TB.

Ohromující obraz i zvuk
Hraní her i sledování filmů posouvá tablet Lenovo Idea Tab Pro na novou úroveň. Díky 12,7" displeji s rozlišením 3K, jasem 400 nitů a obnovovací frekvencí až 144 Hz se můžete nechat zcela pohltit akčními scénami a užívat si detailního zobrazení. Ani zvuk není ochuzen. Čtyři JBL reproduktory optimalizované technologií Dolby Atmos vás přesunou přímo doprostřed děje.

Pro maximální pracovní nasazení
Práce vám s tabletem Lenovo půjde od ruky. S 10bodovým multitouch ovládáním můžete zlepšit své pracovní nasazení, kapacita baterie 10 200 mAh vám umožní pracovat od rána do večera. Tablet je vybaven operačním systémem Android 14, který přináší přívětivé prostředí a obsáhlou knihovnu aplikací a her. Nechybí také USB-C s podporou napájení, Wi-Fi 6E či Bluetooth 5.3 pro vysokou konektivitu.
| Použití | Univerzální |
|---|---|
| Typ přístroje | Tablet |
| Part Number | ZAE40093CZ |
| Modelová řada | Idea Tab Pro |
|---|
| Operační paměť | 8,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 128,00 GB |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8,0 MPx |
|---|---|
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 13,0 MPx |
| Webkamera | Přední i zadní |
|---|
| Kapacita baterie Wh | 10200 |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 12,70 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Svítivost displeje | 400 Nits |
| Rozlišení displeje | 2944 x 1840 |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Model procesoru | Dimensity 8300 |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Procesor | 8× 3,35 GHz |
| Spec. vlastnosti | Hallův senzor, Světelný senzor, Akcelometr |
|---|---|
| Třída krytí | IP52 |
| Senzory a hardware | Akcelerometr, Reproduktor, Mikrofon |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Max. kapacita paměťové karty | do 1 TB |
| Podpora paměťové karty | do 1 TB |
| Operační systém | Android 14 |
|---|
| Grafický čip | Mali-G615 MC5 |
|---|---|
| Výrobce grafického čipu | ARM |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Komunikace | GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
|---|---|
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Energetická třída | F |
|---|
| Výška | 18,90 cm |
|---|---|
| Šířka | 29,20 cm |
| Hloubka | 0,70 cm |
| Hmotnost | 620 g |
| Barva | Šedá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.