- 12,1" displej s rozlišením 2560 × 1600 px
- 8jádrový procesor MediaTek Dimensity 6400, až 2,5 GHz
- kapacita úložiště 256 GB, operační paměť 12 GB
- baterie s kapacitou 10 200 mAh
- přední 8Mpx a zadní 13Mpx fotoaparát
- grafika Arm Mali-G57 MC2
- operační systém Android 15
- funkce Circle to Search
- Lenovo AI Notes, Smart Connect a studijní aplikace
Doporučené služby
Další možnosti financování

Tablet Lenovo Idea Tab Plus 12 GB/256 GB

Pro každodenní používání doma, ve škole i na cestách
Dotykový tablet Lenovo Idea Tab Plus 12 GB/256 GB s hmotností pouhých 530 g využijete pro práci, studium i zábavu. Je opatřen výkonným 8jádrovým procesorem MediaTek Dimensity 6400, který pracuje na frekvenci až 2,5 GHz. Při jakémkoliv úkolu je tak hladké fungování zaručeno. Uvítáte i vylepšení pomocí AI a studijní aplikace. O celodenní chod se postará baterie s kapacitou 10 200 mAh a výkonem nabíjení 45 W. V klidu si tak můžete vše vyřídit, i když jste třeba na cestách. Díky svému štíhlému tělu s tloušťkou přibližně 6,29 mm se snadno vejde mezi sešity nebo do batohu. Originální adaptér přibalen není, zakoupit jej můžete samostatně, stejně jako pero Lenovo Tab Pen se 4 096 úrovněmi přítlaku a podporou náklonu pro psaní i kreslení.

Jemný obraz s bohatými barvami
Skvělou čitelnost ze všech stran, minimální zkreslení barev, široké pozorovací úhly a dostatek prostoru pro zobrazení veškerého obsahu poskytuje 12,1" matný displej s antireflexní úpravou a rozlišením 2,5K (2560 × 1600 px). Nabízí široký barevný rozsah 96 % DCI-P3, jas 800 nitů a obnovovací frekvenci 90 Hz. Zařízení disponuje 12GB operační pamětí a 256GB interním úložištěm. To pomocí microSD rozšíříte až na 2 TB. Budete tak mít dostatek prostoru i pro uložení objemných souborů. Integrovaná grafika Arm Mali-G57 MC2 zvládne plynulé zobrazení multimédií. Prostředí tabletu Lenovo řídí operační systém Android 15, s přislíbenými aktualizacemi až na Android 17 a 4 roky bezpečnostních aktualizací. Přístup ke světu aplikací a funkcí tak budete mít přímo na dosah ruky.

Kvalitně vyfocené poznámky a čistý zvuk
Tablet Lenovo Idea Tab Plus 12 GB/256 GB dostal do výbavy na svou přední stranu fotoaparát s rozlišením 8 Mpx a s fixním zaostřením. Zadní fotoaparát s automatickým zaostřením má rozlišení 13 Mpx. Tato dvojice kamer vám umožní pořizovat snímky se širokou škálou živých a věrných barev, on-line hovory, focení poznámek nebo rychlé skenování. Při používání oceníte také bezdrátové spojení pomocí Wi-Fi 5 a Bluetooth 5.2. Zabezpečení zajistí funkce rozpoznávání tváře. Čtyři reproduktory optimalizované technologií Dolby Atmos poskytují kvalitní zvuk při sledování filmů nebo poslechu hudby. A s funkcí Circle to Search rychle vyhledáte informace přímo na obrazovce.
| Použití | Univerzální |
|---|---|
| Part Number | ZAG70453CZ |
| Operační paměť | 12,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 256,00 GB |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8,0 MPx |
|---|---|
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 13,0 MPx |
| Webkamera | Přední i zadní |
|---|
| Výdrž baterie až | 13 h |
|---|---|
| Kapacita baterie Wh | 10200 |
| Úhlopříčka displeje | 12,10 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Svítivost displeje | 800 Nits |
| Rozlišení displeje | 2560 × 1600 |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Model procesoru | Dimensity 6400 |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Spec. vlastnosti | Dolby Atmos |
|---|---|
| Třída krytí | IP52 |
| Senzory a hardware | Akcelerometr |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Podpora paměťové karty | Ano |
| Operační systém | Android 14 |
|---|
| Grafický čip | Mali-G57 |
|---|---|
| Výrobce grafického čipu | ARM |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth |
|---|---|
| Wi-Fi standard | 802.11ac |
| Energetická třída | F |
|---|
| Výška | 278,80 cm |
|---|---|
| Šířka | 181,05 cm |
| Hloubka | 6,29 cm |
| Hmotnost | 530 g |
| Barva | Šedá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.