- 11" IPS LCD displej s rozlišením 2560 × 1600 px
- 8jádrový procesor MediaTek Dimensity 6300, až 2,4 GHz
- kapacita úložiště 256 GB, operační paměť 8 GB
- baterie s kapacitou 7 040 mAh
- přední 5Mpx a zadní 8Mpx fotoaparát
- 4 reproduktory s technologií Dolby Atmos
- dokovací klávesnice, pero a stojánek
- operační systém Android 15
- rozpoznávání tváře (Face ID)
Doporučené služby
Další možnosti financování

Tablet Lenovo Idea Tab 8 GB/256 GB + klávesnice a dotykové pero, grey

Kombinace výkonu, přenosnosti a produktivity
Multimediální dotykový tablet Lenovo Idea Tab 8 GB/256 GB s hmotností pouhých 480 g využijete pro práci, studium i zábavu. Je opatřen výkonným 8jádrovým procesorem MediaTek Dimensity 6300, který pracuje na frekvenci až 2,4 GHz. Při jakémkoliv úkolu je tak hladké fungování zaručeno. O perfektní chod se postará baterie s kapacitou 7 040 mAh, která vydrží vaše tempo. Bez stresu si tak můžete vše vyřídit, i když jste na cestách. Výrobce uvádí její výdrž až 12 hodin při YouTube streamování a až 14 hodin v prohlížeči Chrome. Při používání oceníte také certifikaci TÜV Rheinland Low Blue Light, chránící vaše oči, i praktický stojánek a dokovací klávesnici Folio Keyboard s českou a slovenskou lokalizací. Nabíjecí adaptér si ale musíte dokoupit.

Ostrý a plynulý obraz
Zařízení disponuje 8GB operační pamětí a 256GB interním úložištěm. K dispozici je slot pro paměťové karty microSD/SDHC/SDXC s maximální velikostí 2 TB. Budete tak mít dostatek prostoru pro uložení všech souborů, i těch objemnějších. Skvělou čitelnost ze všech stran, minimální zkreslení barev, široké pozorovací úhly a dostatek prostoru pro zobrazení veškerého obsahu poskytuje 11" IPS LCD displej. Nabízí rozlišení 2560 × 1600 px, vysoký jas 500 nitů a obnovovací frekvenci 90 Hz. Navíc součástí balení je i pero LenovoTab Pen s 4 096 úrovněmi citlivosti na tlak. Můžete skicovat, kreslit nebo si jen dělat poznámky s vysokým stupněm přesnosti. Při používání oceníte také ochranu proti otiskům prstů.

Bohatý a prostorový zvuk
Prostředí tabletu řídí operační systém Android 15. Bezdrátové spojení je zajištěno pomocí Wi-Fi 5 a Bluetooth 5.2. Přístup ke světu aplikací a funkcí tak budete mít přímo na dosah ruky. Přihlásit se můžete i rozpoznáváním tváře (Face ID). Lenovo Idea Tab 8 GB/256 GB dostal do výbavy pro komunikaci a umocnění zážitku z multimédií mikrofon a 4 reproduktory Dolby Atmos. Nechybí ani sluchátkový výstup. Na zachycení momentů z vašeho života slouží přední fotoaparát s rozlišením 5 Mpx. Zadní fotoaparát má rozlišení 8 Mpx. Tato dvojice kamer vám umožní pořizovat snímky se širokou škálou živých a věrných barev. Mezi další užitečné funkce patří GLONASS, Galileo, ALS, Hall senzor a akcelerometr. Produkt má také krytí IP52 se zvýšenou odolností proti vodě a prachu.
| Určení | Univerzální |
|---|---|
| Použití | Univerzální |
| Typ přístroje | Tablet |
| Part Number | ZAFR0311CZ |
| Modelová řada | Idea Tab 11 |
|---|
| Operační paměť | 8,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 256,00 GB |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5,0 MPx |
|---|---|
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 8,0 MPx |
| Webkamera | Přední i zadní |
|---|
| Výdrž baterie až | 14 h |
|---|---|
| Kapacita baterie Wh | 7040 |
| Úhlopříčka displeje | 11,00 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Svítivost displeje | 500 Nits |
| Rozlišení displeje | 2560 × 1600 |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Model procesoru | Dimensity 6300 |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Procesor | 8× 2,4 GHz |
| Spec. vlastnosti | Hallův senzor |
|---|---|
| Třída krytí | IP52 |
| Senzory a hardware | Ambient Senzor, Akcelerometr |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Operační systém | Android |
|---|
| Grafický čip | Mali-G57 |
|---|---|
| Výrobce grafického čipu | ARM |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Komunikace | Wi-Fi, GPS, Bluetooth |
|---|---|
| Wi-Fi standard | 802.11ac |
| Energetická třída | E |
|---|
| Výška | 25,46 cm |
|---|---|
| Šířka | 16,62 cm |
| Hloubka | 0,70 cm |
| Hmotnost | 480 g |
| Barva | Šedá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.