- dotykový 10,95" displej
- rozlišení 1 920 × 1 200 px
- 8jádrový procesor MediaTek Kompanio 838
- základní frekvence procesoru 2 GHz, boost 2,6 GHz
- operační paměť 4 GB
- operační systém Chrome OS
- úložiště eMMC 64 GB
- sdílená grafická karta Arm Mali-G57 MC3
- použití v režimu notebook i tablet

Notebook Lenovo Chromebook Duet 11M889 (83HH000VMC) šedý

Ideální lehký notebook na cesty
Se stylovým notebookem Lenovo Chromebook Duet 11M889 můžete pohodlně pracovat odkudkoliv. Byl zkonstruován tak, aby zajistil bezproblémovou práci doma, v kanceláři i na cestách. Mezi jeho přednosti patří dotykový displej a odnímatelná klávesnice, která vám umožní snadno přepínat mezi režimem tabletu a notebooku. Kromě provedení 2v1 oceníte i intuitivní uživatelské rozhraní v podobě operačního systému Chrome OS z dílny Googlu. Ten vyniká svou jednoduchostí a rychlostí a je dokonale přizpůsoben dotykovému prostředí. Vše skvěle doplňují kompaktní rozměry a nízká hmotnost 1,5 kg.

Silný výkon pro bezproblémovou práci
Multimediální notebook pohání 8jádrový procesor MediaTek Kompanio 838 s taktem až 2,6 GHz. Plynulé načítání dat podporuje CPU s podporou AI a 4GB operační paměť DDR4 v kombinaci se svižným 64GB úložištěm eMMC 5.1. Integrována je grafická karta Arm Mali-G57 MC3. Samozřejmostí je pak dostatek portů pro připojení veškerého příslušenství včetně jednoho Pogo pin konektoru a kombinovaného konektoru pro sluchátka/mikrofon. Dobrou zprávou je i to, že notebook splňuje americký vojenský standard MIL-STD 810H. Chromebook se pyšní i certifikátem TÜV Rheinland Low Blue Light, dlouhé hodiny práce u počítače tak zvládnete bez problémů.

Ohromující displej
Notebook má baterii s energií 29 Wh nabízející dostatečnou výdrž, abyste si na lesklém dotykovém 10,95"WUXGA displeji se sklem Gorilla Glass 3 vychutnali i sledování filmů. Obraz bude ostrý a sytý díky rozlišení 1 920 × 1 200 px, svítivosti 400 nitů a 72% barevné škále NTSC. Pro napájení baterie budete mít k ruce 30W USB-C. Celkový zážitek z používání ještě posílí přední 5MP a zadní 8MP webkamera, akcelerometr, gyroskop a Hallův senzor. Chromebook Lenovo Duet 11M889 se může pochlubit i 2 stereo reproduktory optimalizovanými s Waves MaxxAudio, které zprostředkují zvuk na špičkové úrovni. Pro bezdrátovou komunikaci jsou pak k dispozici Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.3.
| Funkce AI | Ano |
|---|---|
| Použití | Studentský |
| Typ přístroje | Notebook |
| Part Number | 83HH000VMC |
| Flash EMMC | 64 GB |
|---|---|
| Typ disku | Flash EMMC |
| Celková kapacita úložiště | 64 GB |
| Intel Optane | Ne |
|---|---|
| Operační paměť | 4,00 GB |
| Typ baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Výdrž baterie až | 12 h |
| Kapacita baterie Wh | 29 |
| Displej | Lesklý |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 x 1200 px |
| Dotykový displej | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 10,95 " |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost displeje | 400 Nits |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Procesorová řada | Kompanio |
| Model procesoru | Kompanio 838 |
| Základní frekvence procesoru | 2,00 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 2,60 GHz |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Síťový procesor (NPU) | MediaTek NPU 650 |
|---|---|
| Tera Operace za vteřinu | 4 |
| Podpora WIN11 | Ne |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Ne |
| Operační systém | Chrome OS |
| Mechanika | Ne |
|---|---|
| Výbava | Reproduktor, Webkamera, Port pro sluchátka a mikrofon |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | Mali-G57 |
| Výrobce grafiky | ARM |
| Podsvícení klávesnice | Ne |
|---|
| Počet USB-C | 2 |
|---|---|
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | USB-C |
| Materiál konstrukce | Kov + Plast |
|---|---|
| Konstrukce | Oddělitelná |
| Výška | 2,10 cm |
|---|---|
| Šířka | 27,39 cm |
| Hloubka | 17,37 cm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Barva | Šedá |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.