- provoz na Litihum-iontovou baterii
- až 35 min provozu
- čistící výkon až 35 oken
- indikátor nabití
- nádržka na špinavou vodu 100 ml
- měkčená rukojeť
- čištění až k okrajům
- bohaté příslušenství

Vysavač na okna Kärcher WV 5 Plus Anniversary Edition

Lesk jako blesk
Dokonale čistá a umytá okna s minimální námahou a úsilím nejsou snem, ale skutečností. Vysavač na okna Kärcher WV 5 Plus Anniversary Edition v limitované černé barvě vám doma nesmí chybět. Provoz je zajištěn Lithium-iontovou baterií, která vám dopřeje až 35 minut nerušeného úklidu oken, skel, zrcadel, obkladů a dalších hladkých povrchů. Na jedno nabití s ním pohodlně zvládnete vyčistit až 35 oken bez přerušení. Díky vysavači se také pohodlně zbavíte špinavé vody i kapek, které se nasávají do nádržky o objemu 100 ml. Docílíte vysokého lesku beze šmouh a nutnosti následného leštění.

Vše, co potřebujete
Vysavač na okna perfektně vyčistí všechny povrchy až k okrajům, a to díky distančním prvkům na sací hubici. Pro pohodlnou manipulaci je rukojeť měkčená a ergonomicky tvarovaná. Sedne naprosto do každé ruky – pravákům, levákům, ženám i mužům. Zde je také umístěn indikátor stavu baterie pro lepší přehled během práce. Co vás jistě potěší je bohaté příslušenství vysavače, které je součástí balení. Najdete zde škrabku na nečistoty, úzkou sací trysku, láhev s postřikovačem, návlek z mikrovlákna a také přídavný návlek z mikrovlákna s vysokým obsahem abrazivních vláken pro optimální čištění oken zvenčí. Prostě vše, co potřebujete, získáte v jednom praktickém balíčku.
| Typ přístroje | Čistič oken |
|---|---|
| Part Number | 1.633-711.0 |
| Objem sáčku/nádoby | 0.1 L |
|---|
| Výdrž baterie | 35 MIN |
|---|---|
| Napájení | Aku |
| Výška | 32.50 CM |
|---|---|
| Šířka | 28.00 CM |
| Hloubka | 12.40 CM |
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.