Po-Pá: 9-16h +420 323 204 584
Přihlásit k odběru novinek

Jak nakupovat

Máme pro Vás tipy, jak se snadno zorientovat na webových stránkách PLANEO Elektro a následně si vybrané zboží zakoupit na našich prodejnách.

Hledání zboží

Někdo se po obchodě rád toulá, jiný jde přímo.
Pokud patříte do první skupiny, vyberte si v jednotlivých kategoriích v akčních produktech zboží, kde najdete co Vás zajímá.
Jestliže už víte, co chcete, použijte vyhledávání. V horní části stránky naleznete řádek pro hledání, který Vás ve spolupráci s našeptávačem dovede k požadovanému zboží.
Nevíte, který ze 2 výrobků je lepší? Možná Vám pomůže porovnávač zboží.

Přihlášení

Pokud máte zájem o pravidelné zasílání novinek z našich letáků, stačí se zaregistrovat. Je to velice snadné, kliknete na odkaz „Přihlásit k odběru novinek“ a zde vyplníte své jméno, příjmení a e-mail, na který chcete novinky zasílat. Na závěr odkliknete, že jste seznámeni se zpracováním osobních údajů a můžete se těšit na novinky PLANEO Elektro!

Doprava a platba

Je pouze na Vás, zda budete chtít dodat zakoupené zboží na prodejně až k Vám domů, nebo si jej odvezete sami. Na všech našich prodejnách po celé ČR pro Vás zajišťujeme dopravu zdarma a to do 30 km od prodejny jedním směrem. Starý spotřebič od Vás v případě zájmu svezeme a ekologicky zdarma zlikvidujeme.
Na prodejnách PLANEO Elektro si můžete zvolit platbu v hotovosti, platbu kartou a při nákupu nad 2000,- Kč můžete využít i nákupu na splátky od společnosti Hello bank!.