- výkon 33 W
- 1 × USB-C
- 1 × USB
- podpora PD a QC
- GaN technologie
- vstupní napětí 100 – 240 V

Síťová nabíječka Forever GaN PD QC TC-05

Výkonné nabíjení s ochranou
Síťová nabíječka Forever GaN PD QC TC-05 je řešení, které umožňuje nabíjet několik zařízení současně s maximální účinností. Nabíječka má výkon 33 W a podporuje několik protokolů rychlého nabíjení. Jeho výkon je ideální pro napájení většiny nových telefonů nebo notebooků. Díky podpoře standardů Power Delivery a Quick Charge se přizpůsobí většině zařízení na trhu. Využívá technologii GaN, která zajišťuje vyšší účinnost a menší zahřívání než běžné nabíječky. Vestavěné ochrany proti přepětí, nadproudu a přehřátí zajistí bezpečnost vašich zařízení. Odolný plastový kryt zvládne časté přenášení a s jeho kompaktními rozměry ji snadno umístíte do každého batohu.
| Výstupní výkon | 33,0 W |
|---|
| Pro značku | Univerzální |
|---|
| Integrovaný kabel | Ne |
|---|
| Zvýšená odolnost | Ne |
|---|
| Výstupní port | USB-C, USB-A |
|---|---|
| Počet výstupů | 2 |
| Počet USB portů | 2 |
| Ochrana proti přetížení | Ano |
|---|---|
| Indikace nabití | Ne |
| Funkce | GaN, Rychlé nabíjení |
| Vstup | AC 110V – 240V |
|---|
| Technologie nabíjení | Power delivery |
|---|---|
| Vstupní napětí | AC 100 - 240 V |
| Maximální výkon hlavního výstupu | 33 W |
|---|---|
| Maximální proud hlavního výstupu | 3 A |
| Výška | 13,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 6,80 cm |
| Hloubka | 3,50 cm |
| Hmotnost | 75 g |
| Barva | Bílá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.