- délka kabelu 1,2 m
- konektor USB Typ-A lightning (8-pin)
- vstupní napětí 100 – 240 V
- výstupní napětí 5 V
- barva bílá
Univerzální USB nabíječka s oddělitelným 8 pinovým kabelem pro iPhone, délka kabelu 1,2 m, USB-A, vstupní napětí 100 - 240 V, výstupní napětí 5 V
229 Kč
189 Kč bez DPH

Nabíječka do sítě Forever USB 2A TC-01

Spolehlivé nabíjení bez starostí
Nabíječka do sítě Forever USB 2A TC-01 nabízí bezpečné nabíjení iPhonů, iPadů a dalších zařízení. Vestavěné bezpečnostní prvky spolehlivě chrání proti přehřátí a elektrickým závadám. Díky podpoře vstupního napětí 100 – 240 V můžete nabíječku používat na cestách po celém světě. Praktický kabel Lightning o délce 1,2 m a kompaktní tělo usnadňují přenášení a skladování. Zvolte si tuto spolehlivou nabíječku a mějte svá zařízení vždy připravená k použití.
Výkon
| Výstupní výkon | 10,0 W |
|---|
Určení
| Pro značku | Apple |
|---|
Vlastnosti
| Integrovaný kabel | Ne |
|---|---|
| Délka kabelu | 1,2 m |
Výbava
| Zvýšená odolnost | Ne |
|---|
Konektory
| Výstupní port | USB-A |
|---|---|
| Počet výstupů | 1 |
| Počet USB portů | 1 |
Funkce
| Ochrana proti přetížení | Ne |
|---|---|
| Indikace nabití | Ne |
Komunikace a porty
| Vstup | AC 110V – 240V |
|---|
Napájení
| Vstupní napětí | AC 100 - 240 V |
|---|
Nabíjení
| Maximální výkon hlavního výstupu | 10 W |
|---|---|
| Maximální proud hlavního výstupu | 2 A |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 13,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 6,80 cm |
| Hloubka | 3,50 cm |
| Hmotnost | 75 g |
Barva
| Barva | Bílá |
|---|
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.