- na kolo, motocykl či skútr
- z hliníkové slitiny
- speciální kleště s utahovacím mechanismem
- šířka kleští 5,4–10 cm
- pro telefony s úhlopříčkou 4–6,7"
- ochranné silikonové polstrování kleští
- vertikální i horizontální poloha držáku
- kompatibilní s řídítky o průměru 18–31 mm

Držák na kolo FIXED Bikee ALU

Vyrazte na trať bez starostí
Univerzální hliníkový držák FIXED Bikee ALU v extra odolném provedení vám umožní naprostou flexibilitu a komfort při používání telefonu během jízdy na kole, motocyklu nebo skútru. Pojme všechny mobily s úhlopříčkou 4" až 6,7" o šířce 5,4 cm až 10 cm. Telefon jednoduše zafixujete pomocí utahovacího šroubu na boku kleští. Držák jej dokonale uchytí a drží bezpečně při jízdě jakýmkoliv terénem. Navíc nabízí možnost nastavení do vertikální i horizontální polohy. Kleště držáku jsou vybaveny pěnovým polstrováním, aby nedošlo k poškození či poškrábání smartphonu. Snadno si nastavíte sportovní aplikaci, oblíbený playlist nebo mapu a budete tak mít trasu stále na očích. S držákem na kolo FIXED si tak užijete každou jízdu bez starostí.
| Part Number | FIXBIA-BK |
|---|
| Určeno pro | Mobilní telefon |
|---|
| Způsob uchycení zařízení k držáku | Mechanický |
|---|---|
| Uchycení | Na řídítka |
| Funkce | Nastavení optimálního úhlu |
|---|
| Velikost zařízení | 10 cm |
|---|---|
| Min. uhlopříčka zařízení | 4,0 " |
| Max. uhlopříčka zařízení | 6,7 " |
| Hmotnost | 130 g |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.