- výkon motoru – 9,2 kW / 452 cc
- záběr sečení – 98 cm
- typ převodovky – hydrostatická
- objem koše – 250 l
- rozsah výšky sečení 30 – 90 mm
- počet nožů – 2
- tažné zařízení: příprava ano, závěs volitelný, max. zatížení 180 kg
Doporučené služby
Další možnosti financování

Zahradní traktor Fieldmann FZTR 9840-B

Plynulý pojezd a výkonný motor
Zahradní traktor Fieldmann FZTR 9840-B je vybaven motorem Loncin s objemem 452 cc a výkonem 9,2 kW, díky čemuž nabízí dostatek síly pro sečení i hustšího trávníku. Hydrostatická převodovka se stará o plynulou regulaci rychlosti bez potřeby řazení. Práce s touto zahradní technikou je tak maximálně komfortní.

Flexibilní nastavení pro přesné sečení
Záběr sečení 98 cm a 2 nože zaručují rychlý a rovnoměrný výsledek. Zásluhou centrálního nastavení výšky sečení se 7 pozicemi v rozmezí 30 – 90 mm si jednoduše přizpůsobíte střih podle vašich preferencí a aktuálních podmínek. Disponuje také funkcí sečení při jízdě vzad.

Komfort díky robustní konstrukci
Traktor FZTR 9840-B má velký sběrný koš o objemu 250 l, elektrické startování a nastavitelné sedadlo pro zajištění vašeho komfortu. Robustní konstrukce, která kombinuje kovové a plastové šasi, zaručuje dlouhou životnost. O stabilitu i v náročnějším terénu se postarají velká kola (15" vpředu, 18" vzadu).
| Typ motoru | Benzín |
|---|---|
| Objem motoru | 452,0 cm3 |
| Výkon motoru | 9,20 kW |
| Záběr | 98 cm |
|---|---|
| Výška sečení | 9 cm |
| Počet nožů | 2 |
| Rychlost pojezdu | 8,9 km/h |
| Objem olejové nádrže | 1,2 l |
| Průměr předních kol | 15 " |
| Průměr zadních kol | 18 " |
| Značka motoru | Loncin |
| Převodovka | Hydrostatická |
| Spojka sečení | Elektromagnetická |
| Světlomety | Ano |
| Objem nádrže | 6,0 l |
| Objem sběrného koše | 250 l |
| Barva | Černá, Zelená |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.