Katalog Prodejny Přihlásit
Košík

Samsung Why Galaxy

Samsung Why Galaxy

Společnost Samsung je známá jako přední výrobce nejen mobilních telefonů, ale i dalších elektronických zařízení, jako jsou například televizory. Společnost Samsung nedávno uvedla na trh novou řadu televizí s názvem Galaxy Why. Tyto televize přináší nový způsob sledování vašich oblíbených filmů a pořadů.

Jedním z hlavních prvků nové řady televizorů Samsung Galaxy Why je nová technologie Dynamic Crystal Display (DCD), která poskytuje vynikající kvalitu obrazu. Oproti standardním televizím s LED technologií, televize využívající DCD nabízejí výrazně více jasu a hloubky, takže se můžete těšit na živé a realistické barvy. Tato technologie také poskytuje mnohem větší kontrast mezi světlými a tmavými scénami, což vám přináší neuvěřitelně ostrý a realistický obraz.

Další výhodou nových televizí Samsung Galaxy Why je funkce Smart TV. Tento systém nabízí možnosti připojení k internetu a mnoho dalších funkce jako například streamování videí a televizních programů od různých poskytovatelů, jako je Netflix, YouTube nebo Amazon Prime. S funkcí Smart TV můžete také ovládat svůj televizor pomocí hlasových příkazů, což vám usnadní ovládání. S funkcí Smart View můžete také jednoduše streamovat obsah z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu přímo na vaší televizi.

Nová řada televizí Samsung Galaxy Why také nabízí integrované reproduktory s výkonem 20W, což znamená, že už nemusíte investovat do dalšího reproduktoru pro přehrávání hudby nebo sledování filmů. Díky vysoké kvalitě zvuku se můžete těšit na lepší zážitek při sledování vašich oblíbených filmů nebo poslechu hudby.

Závěrem lze říci, že nová řada televizí Samsung Galaxy Why je ideální pro každého, kdo hledá televizi s výbornou kvalitou obrazu a mnoha funkcemi pro pohodlné sledování. Funkce Smart TV a integrované reproduktory zajišťují, že tato televize je skutečně vždy připravena na maximální zábavu.

 

Více informací naleznete ZDE.