Zadní kryt na mobil pro iPhone 17, s podporou MagSafe, silikonový, designový, fialový
Varianty produktu
1 389 Kč
1 148 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 463 Kč
Kryt na mobil
APPLE iPhone 17 Silicone Case MS Purple Fog
Materiál: silikon
Podpora MagSafe
Designový vzhled
Barva: fialová
Obsah balení: pouzdro
APPLE iPhone 17 Silicone Case MS Purple Fog
Materiál: silikon
Podpora MagSafe
Designový vzhled
Barva: fialová
Obsah balení: pouzdro
Obecné
| Part Number | MGF04ZM/A |
|---|
Modelová řada
| Modelová řada | iPhone 17 |
|---|
Určení
| Pro značku | Apple |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | Silikon |
|---|---|
| Vlastnosti | Designové, MagSafe |
Výbava
| Zvýšená odolnost | Ne |
|---|
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 18,36 cm |
|---|---|
| Šířka | 8,90 cm |
| Hloubka | 1,70 cm |
| Hmotnost | 20 g |
Barva
| Barva | Fialová |
|---|
Balení
| Obsah balení | Pouzdro |
|---|
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.