
Zamiluješ si všechno. Včetně ceny.
Varianty produktu

Zamiluješ si všechno. Včetně ceny.
Brilantní 6,1palcový Super Retina XDR displej.◊Podrobnosti v právních výhradách.
Úplně ideální na sledování seriálů, hraní her nebo čtení.



Odolná konstrukce.
Něco vydrží.

Ohromná výdrž baterie.
Až
26 hodin
přehrávání videa na iPhonu 16e◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
9 hodin
přehrávání videa navíc oproti iPhonu 11
Až
26 hodin
přehrávání videa na iPhonu 16e◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
9 hodin
přehrávání videa navíc oproti iPhonu 12
Až
26 hodin
přehrávání videa na iPhonu 16e◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
11 hodin
přehrávání videa navíc oproti iPhonu 12 mini
Až
26 hodin
přehrávání videa na iPhonu 16e◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
11 hodin
přehrávání videa navíc oproti iPhonu SE (3. generace)
Až
26 hodin
přehrávání videa na iPhonu 16e◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
13 hodin
přehrávání videa navíc oproti iPhonu SE (2. generace)
Čip A18.
Rychlost budoucnosti.
Už teď.

Výkon CPU:

iPhone 16e s čipem A18
o 80 %
vyšší

iPhone 11 s čipem A13 Bionic
Výkon CPU:

iPhone 16e s čipem A18
o 50 %
vyšší

iPhone 12 s čipem A14 Bionic
Výkon CPU:

iPhone 16e s čipem A18
o 50 %
vyšší

iPhone 12 mini s čipem A14 Bionic
Výkon CPU:

iPhone 16e s čipem A18
o 40 %
vyšší

iPhone SE (3. generace) s čipem A15 Bionic
Výkon CPU:

iPhone 16e s čipem A18
o 90 %
vyšší

iPhone SE (2. generace) s čipem A13 Bionic

48MP Fusion fotoaparát.
Všechno, co potřebuješ. Na všechno, co fotíš.
48MP Fusion fotoaparát. Všechno, co potřebuješ.
Na všechno, co fotíš.
iPhone ti v nouzi
kryje záda.
Když Detekce autonehody pomocí hardwarových snímačů a vyspělých pohybových algoritmů rozpozná vážnou autonehodu, přivolá záchranáře a dá vědět tvým nouzovým kontaktům.◊Podrobnosti v právních výhradách.

Dělaný pro
Apple Intelligence.
Bude k dispozici v angličtině začátkem dubna◊Podrobnosti v právních výhradách.


Podpora Wi‑Fi
a 5G.◊Podrobnosti v právních výhradách.
Pár věcí, co má iPhone 16e navíc:
Až
o 80 %
vyšší
výkon CPU
Až
9 hodin
navíc
při přehrávání videa
Až
9 hodin
navíc
při přehrávání videa
Supervysoké rozlišení
48MP
fotky

Superrychlé 5G
Odolná konstrukce
a Ceramic Shield


Dělaný pro
Apple Intelligence◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
o 50 %
vyšší
výkon CPU
Až
9 hodin
navíc
při přehrávání videa
Až
9 hodin
navíc
při přehrávání videa
Supervysoké rozlišení
48MP
fotky

Detekce autonehody

USB‑C

Dělaný pro
Apple Intelligence◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
o 50 %
vyšší
výkon CPU
Až
11 hodin
navíc
při přehrávání videa
Až
11 hodin
navíc
při přehrávání videa
Supervysoké rozlišení
48MP
fotky

Detekce autonehody

USB‑C

Dělaný pro
Apple Intelligence◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
o 40 %
vyšší
výkon CPU
Až
11 hodin
navíc
při přehrávání videa
Až
11 hodin
navíc
při přehrávání videa
Supervysoké rozlišení
48MP
fotky

Face ID
Odolná konstrukce
a Ceramic Shield


Dělaný pro
Apple Intelligence◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
o 90 %
vyšší
výkon CPU
Až
13 hodin
navíc
při přehrávání videa
Až
13 hodin
navíc
při přehrávání videa
Supervysoké rozlišení
48MP
fotky

Superrychlé 5G
Odolná konstrukce
a Ceramic Shield


Dělaný pro
Apple Intelligence◊Podrobnosti v právních výhradách.
Pár věcí, co má iPhone 16e navíc:
Až
o 80 %
vyšší
výkon CPU
Až
9 hodin navíc
při přehrávání videa
Supervysoké rozlišení
48MP
fotky

Superrychlé 5G
Odolná konstrukce
a Ceramic Shield


Dělaný pro Apple Intelligence◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
o 50 %
vyšší
výkon CPU
Až
9 hodin navíc
při přehrávání videa
Supervysoké rozlišení
48MP
fotky

Detekce autonehody

USB‑C

Dělaný pro Apple Intelligence◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
o 50 %
vyšší
výkon CPU
Až
11 hodin navíc
při přehrávání videa
Supervysoké rozlišení
48MP
fotky

Detekce autonehody

USB‑C

Dělaný pro Apple Intelligence◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
o 40 %
vyšší
výkon CPU
Až
11 hodin navíc
při přehrávání videa
Supervysoké rozlišení
48MP
fotky

Face ID
Odolná konstrukce
a Ceramic Shield


Dělaný pro Apple Intelligence◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
o 90 %
vyšší
výkon CPU
Až
13 hodin navíc
při přehrávání videa
Supervysoké rozlišení
48MP
fotky

Superrychlé 5G
Odolná konstrukce
a Ceramic Shield


Dělaný pro Apple Intelligence◊Podrobnosti v právních výhradách.

Ochrana soukromí.
To je iPhone.
Na iPhonu máš pod kontrolou, co sdílíš. Ať už v aplikaci Hesla, při anonymním prohlížení v Safari, nebo v aplikaci Zdraví.


Recyklované materiály
mají zelenou.
Apple podstatně rozšiřuje využívání klíčových recyklovaných materiálů v bateriích, magnetech a deskách plošných spojů v iPhonu. Balení iPhonu je stoprocentně vyrobené z vláken a uvnitř krabičky ani zvenčí není žádná plastová fólie.◊Podrobnosti v právních výhradách.


Upgraduješ z jiného iPhonu?
Stačí dát starší iPhone vedle toho nového, párkrát klepnout a data se přenesou automaticky.

Přecházíš z telefonu s Androidem?
Když si koupíš nový iPhone, aplikace Přechod na iOS ti usnadní přenos fotek, kontaktů a dalšího obsahu.
A spousta dalších vychytávek.
Pěkně se doplňují.
Objev barevné kryty, 20W USB‑C adaptéry, nezbytnosti k nabíjení a spoustu dalších věcí.◊Podrobnosti v právních výhradách.

| Typ přístroje | Mobilní telefon |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Part Number | MD1X4SX/A |
| Modelová řada | iPhone 16e |
|---|
| Interní paměť GB | 512,00 GB |
|---|---|
| Slot na kartu | Ne |
| Operační paměť | 8,00 GB |
| Počet předních fotoaparátů | 1 |
|---|---|
| Počet zadních fotoaparátů | 1 |
| Maximální světelnost f | 1,6 |
| Stabilizace obrazu | Optická |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12,0 MPx |
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 48,0 MPx |
| Kapacita baterie | 4005 mAh |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,10 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost displeje | 1200 Nits |
| Typ displeje | OLED |
| Vlastnosti displeje | Barevný |
| Displej | 2532 × 1170 |
| Počet jáder procesoru | 6 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 2,20 GHz |
| Model procesoru | A18 |
| Třída krytí | IP68 |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Spec. vlastnosti | Odemykání tváří, Rychlé nabíjení, Akcelometr, Světelný senzor, Gyro senzor, Senzor přítomnosti |
| Senzory a hardware | Reproduktor, Akcelerometr, Mikrofon, Gyroskop, Galileo, Kompas, Barometr, Glonass, Bezdrátové nabíjení, Proximity, Světelný senzor |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Voděodolný |
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
| Operační systém | iOS |
|---|
| Konektory | USB-C |
|---|
| Funkce | Rychlé nabíjení, Bezdrátové nabíjení, Odemykání tváří, Podpora MMS |
|---|
| Hlavní SIM karta | Nano SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Single SIM + eSIM |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC, 5G, LTE, Galileo, GLONASS |
| Energetická třída | B |
|---|
| Maximální výkon bezdrátového nabíjení | 8 W |
|---|
| Konstrukce | Dotykový displej |
|---|
| Výška | 14,67 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,15 cm |
| Hloubka | 0,78 cm |
| Hmotnost | 167 g |
| Barva | Černá |
|---|
| Obsah balení | Kabel |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.