- pro iPhone 16 Plus
- z 55 % z recyklovaného silikonu
- uvnitř podšívka z mikrovlákna
- safírová ploška pro Ovládání fotoaparátu
- umožňuje nabíjení přes MagSafe a Qi
Kryt na mobil - pro Apple iPhone 16 Plus, materiál silikon, MagSafe, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením
1 289 Kč
1 065 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 430 Kč

Silikonový kryt s MagSafe na iPhone 16 Plus, lake green

Hedvábně jemný povrch, který skvěle padne do ruky
Silikonový kryt s MagSafe na iPhone 16 Plus je navržený tak, aby byl dokonalým doplňkem pro váš smartphone. Je z 55 % vyrobený z recyklovaného silikonu. Nabízí hedvábně jemný povrch, který se pohodlně drží, a uvnitř jej chrání měkká podšívka z mikrovlákna. Inovativní safírová ploška umožňuje snadnou manipulaci s Ovládáním fotoaparátu, zatímco integrované magnety zajistí perfektní zarovnání a rychlejší bezdrátové nabíjení s MagSafe nebo Qi2. Kryt je nejen stylový, ale také prošel tisíci hodinami testování, aby spolehlivě chránil váš iPhone 16 Plus před poškrábáním a pády.
Modelová řada
| Modelová řada | iPhone 16 Plus |
|---|
Určení
| Pro značku | Apple |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | Silikon |
|---|---|
| Vlastnosti | Tenké |
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 18,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 100,00 cm |
| Hloubka | 200,00 cm |
| Hmotnost | 100 g |
Barva
| Barva | Zelená |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.