- hlasité hands-free
- anténa pro silný signál
- přístup k SMS zprávám
- 12 rychlých voleb
- paměť 300 kontaktů
- 10 vyzváněcích melodií
Stolní GSM telefon, monochromatický displej 53×25mm s rozlišením 64×128px, zelené podsvícení, až 300 kontaktů a 100 SMS, 12 rychlých předvoleb, redial, hlasité handsfree, výdrž až 240 hodin na baterii
Doporučené služby
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 566 Kč

Stolní GSM telefon ALIGATOR T100 bílý

Stolní telefon Aligator T100
Stolní telefon Aligator nabízí jednoduché ovládání, design stolního telefonu a funkce mobilního telefonu. Nabízí jednoduchý přehledný displej, tlačítkové ovládání a nabídky pro rychlý přístup. Nechybí paměť pro 300 kontaktů, možnost prohlížení SMS zpráv, hlasitý hands-free poslech a baterii s výdrží až 10 dní. Aligator T100 poskytne výběr z až 10 vyzváněcích melodií, externí anténu pro místa s horším pokrytím či menu s výpisem hovorů, kalkulačkou či budíkem.
Technická specifikace
Základní informace
- Aligator T100 bilý
- Part Number: AT100W
Displej
- Úhlopříčka displeje: 53 x 25 mm
- Rozlišení displeje: 64 x 128 px
Baterie a funkce
- Kapacita baterie: 800 mAh
Fotoaparát
- Není
Obecné informace
- Rozměry(V׊×H): 47 × 207 × 63 mm
- Hmotnost: 541 g
- Barva: Bílá
Obsah balení
- Telefon
- Nabíječka
- Baterie
- Návod k obsluze
Obecné
| Typ přístroje | Mobilní telefon |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Part Number | AT100W |
Paměť
| Operační paměť | 0,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 0,00 GB |
| Slot na kartu | Ne |
Fotoaparát
| Optický zoom | Nemá |
|---|---|
| Stabilizace obrazu | Bez stabilizace |
Baterie
| Max. doba hovoru | 300 min |
|---|---|
| Max. pohotovostní doba | 240 |
Displej
| Úhlopříčka displeje | 5,80 " |
|---|---|
| Typ displeje | TN |
| Dotykový displej | Ne |
Procesor
| Počet jáder procesoru | 1 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 0,30 GHz |
Vlastnosti
| Kapacita baterie | 800 mAh |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Zvýšená odolnost | Ne |
Software
| Operační systém | Vlastní OS |
|---|
Výbava
| Zvýšená odolnost | Ne |
|---|---|
| Max. kapacita paměťové karty | Ne |
| Blesk | Ne |
Funkce
| Zoom | Ne |
|---|---|
| Dual SIM | Ne |
| FM tuner | Ne |
| GPS navigace | Ne |
| Přehrávač | Ne |
Konektory
| Konektory | Micro USB |
|---|
Komunikace a porty
| Hlavní SIM karta | Normální SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Single SIM |
| Datové přenosy | GPRS/EDGE |
| Konektor 3,5 mm | Ne |
| Komunikace | 2G |
Vzhled a design
| Konstrukce | Stolní |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 4,70 cm |
|---|---|
| Šířka | 20,70 cm |
| Hloubka | 6,30 cm |
| Hmotnost | 541 g |
Barva
| Barva | Bílá |
|---|
Balení
| Obsah balení | Baterie |
|---|
4,3 z 5
hodnotili celkem
3 ověření zákazníci
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.