- 4 varné zóny
- flexibilní varné zóny
- displej MaxiSight
- uživatelské rozhraní Full Color Touch
- funkce Bridge
- funkce Hob2Hood
- indikace zbytkového tepla OptiHeat
- teplotní sonda SensePro
Doporučené služby
Další možnosti financování

Indukční varná deska AEG IAE84881FB 9000 SensePro

Dopřejte si kvalitu v krásném designu
Indukční varná deska AEG IAE84881FB 9000 SensePro vám pomůže rychleji zvládnout jakoukoliv techniku vaření. Velmi rychle se zahřívá, takže se můžete pustit hned do vytváření těch nejjemnějších chutí a textur. Provedení v jednoduchém elegantním stylu se zkosenými hranami je trefa přímo do černého. Vaření na indukční desce je nejen rychlé, bezpečné a rovnoměrné, ale také velmi úsporné. K dispozici jsou 4 varné zóny s třístupňovou indikací zbytkového tepla OptiHeat. Uživatelské rozhraní Full Color Touch Controls s plně barevnými dotykovými ovládacími prvky a velkým displejem MaxiSight zajišťuje podrobné pokyny a rychlou odezvu na zvolené nastavení. Každá zóna disponuje svým vlastním časováním.

Naprostá kontrola nad vařením
Velké množství funkcí, které vám zajistí naprostou kontrolu nad vařením, získáte s indukční varnou deskou AEG IAE84881FB. Velmi praktická funkce PowerBoost se postará o rychlejší a intenzivnější ohřev, a tím výrazně zkrátí dobu vaření. Je tak ideální třeba v případě, když potřebujete přivést vodu k varu nebo rozpálit pánev. Konzistentní smažení každého pokrmu zajišťuje pokročilý snímač SenseFry. Funkce Bridge spojí dvě varné zóny dohromady tak, aby se vám na ně vešla jakkoliv velká pánev nebo hrnec. Využijete ji také v případě, když připravujete velké množství jídla třeba na oslavu či rodinné setkání. Propojené zóny mají stejné nastavení teploty a času.

Přesná teplota díky teplotní sondě
Indukční varná deska AEG IAE84881FB je vybavena bezdrátovou teplotní sondou SensePro, se kterou bude každé jídlo naprosto dokonale připravené. Sonda přesně detekuje teplotu ve středu pokrmu a podle toho pak reguluje teplotu varné desky. Díky tomu připravíte chutná jídla i metodou vaření ve vakuu Sous-Vide s dokonalým výsledkem. Sondu lze velmi snadno umístit na okraj nádoby pomocí háčku na spodní části černé rukojeti.
| Typ přístroje | Varná deska |
|---|---|
| Typ | Indukční |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Ovládání | Dotykové |
| Provedení | Samostatná |
| Provedení rámečku | Zkosené hrany |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Počet plotýnek | 4 |
| Stopgas | Ne |
| Rychlohořák | Ano |
| Integrovaný odsavač par | Ne |
|---|---|
| Speciální funkce | Hob2Hood |
| Multizóna | Ano |
| Bezp. vypínání | Ano |
| Napětí a frekvence | 400 V |
|---|---|
| Příkon | 7,35 kW |
| Materiál var. desky | Tvrzené sklo |
|---|
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 4,4x75x49 |
|---|---|
| Výška | 4,40 cm |
| Šířka | 78,00 cm |
| Hloubka | 52,00 cm |
| Hmotnost | 12,1 kg |
| Výška s obalem | 118,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 868,00 mm |
| Hloubka s obalem | 600,00 mm |
| Váha s obalem | 13860,00 g |
| Barva | Šedá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.